Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul ilinin Bahçeşehir ilçesinde evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, ofis ile büro taşımacılığı, villa taşımacılığı ve diğer hizmetlerini tümüyle güvenli ve sigortalı olarak yapmaktayız.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Olarak işin büyüklüğü ne olursa olsun verdiğimiz hizmetlerimiz de herhangi bir aksama olmaz. Bahçeşehir nakliyat Hem ticari ahlak hem de üstlendiğimiz ilkeler ve edindiğimiz kaliteli hizmet anlayışı gereği eşyaları korumak bizim için öncelik vicdani bir sorumluluktur.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti 

Bahçeşehir Evden Eve

Firmamız eksperimizin evinizdeki eşyalarınızı incelemesi ile eşyalarınızın boyutu ve türü tespit edilmektedir. Kırılacak, bozulacak, hassas eşyalarınız listelenmekte, kullanılacak ambalajlama malzemesi ve nakliye aracı belirlenmektedir. Taşımanın nasıl yapılacağı, nakliyeyi güvenilir hale getirme adına ne tür bir hizmet uygulanacağı da plan dahilin de ayarlandıktan sonra müşterinin de istekleri önerileri doğrultusunda taşımanın gün ve saati belirlenir. Bahçeşehir Evden eve nakliye hizmetinin gerçekleşmesi adına anlaşılan gün ve saate, taşımanın yapılacağı yerde araç ve personelimiz hazır bulunur.

Sökülecek eşyalar ustalarımız tarafında itina ile sökülüp yeni taşınacağı yerde kolay montaj olması için paketlenip numaralandırılır. Kırılacak yada hassas eşyalar itina ile ambalajlanıp uyarı etiketi ile diğer eşyalardan ayrıştırılıp yükleme ve boşaltması itina ile yapılır.

Profesyonel bir evden eve nakliyat firması arıyorsanız. Bahçeşehir evden eve nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim: 0532 120 63 78