Bahçeşehir evden eve nakliyatçı telefonları 15 yıldan bu yana verdiğimiz evden eve nakliye hizmet alanında üst sıralarda yer almaktayız.Bu nedenle gün geçtikçe firmamız işini daha iyi ve sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Ezytrans nakliyat olarak eşyalarınızı güven ve sorunsuz garanti vererek eski evinizde alıp yeni evinizi nakliyesini başarıyla yapmaktayız.Uzman ekipmanlarımız güler yüzlü eşyalarınıza hassas davranarak iyi bir taşıma izlemi bırakarak hizmet vermekteyiz.

Bahçeşehir evden eve nakliyatçı nakliyat işleri sizinde bilindiği gibi zor bir iştir bu nedenle işi uzmanına bırakmanız gerek firmamız profesyonel elemanlarla hizmet imkanı sunarak eşyalarınızı kırmadan,dökmeden,hasar vermeden güvenli bir şekilde taşımaktadır.Nakliye konusunda önemli olan eşyalarınızın taşıma esnasında ambalajlama ile paketleme yapılır ve daha sonra taşımanız gerçekleşir.

Ayrıca mobilya veya beyaz eşyalarınızın sökülüp gideceğiniz yere tekrar kurulumunu itinayla yapmaktayız.

Bahçeşehir evden eve nakliyeci numaraları 0533 203 47 04 veya 0541 615 47 40 numaralı telefonda arayarak bilgi ala bilirsiniz. Evden eve nakliye firmamız 7/24 destek hizmet vermekteyiz.