Bahçeşehir evden eve nakliye taşınacak eşyalarınızı sorunsuz bir  şekilde nakliyesini yapmaktayız.Evden eve nakliyat olarak profesyonel elemanlarımızla sigortalı hizmet sunmaktayız. Ezytrans nakliyat olarak evden eve taşımacılık,ofis taşımacılık,iş yeri taşımacılık,parça eşya taşımacılık,yük taşımacılık,fuar taşımacılık ve depolama alanında güvenli hizmet vermekteyiz. Firmamızın birinci prensibi müşteri memnuniyetidir.

Bahçeşehir evden eve nakliyeciler Uzun yıllardan bu yana verdiğimiz hizmetlerden memnuniyet duymaktayız. Nakliye işi sizlerinde bilindiği gibi zor bir iştir bu nedenle işi uzmanına bırakın profesyonel ekipmanlarımız tarafında titiz bir çalışma sonucu ile eşyalarınızı biz taşıyalım eşyalarınızı paketlenecek şekilde taşımaktayız.

Ayrıca mobilya veya beyaz eşyalarınızın sökümü ve gideceğiniz yeni evinizde istediğiniz yere montajı uzman kadromuz tarafında yapılmaktadır.

Firmamız güveniniz için her zaman ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyalarınızı sözleşme karşılığı taşımaktadır.

Bahçeşehir evden eve nakliye firmaları tüm taşıma işlerinizi uygun fiyatlarla garantili bir şekilde taşımaktayız.Eşyalarınızın firmamız güvencesi altında taşıyarak herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmayın rahat ve sorunsuz taşıma ile eşyalarınız biz taşımaktayız.

Firmamız 7/24 destek hizmet vermektedir.

İLETİŞİM: 0533 203 47 04 

 0451 615 47 40