Bahçeşehir Güvenli Taşımacılık 

Evden eve taşıma işlemlerinizde güvenli ve sigortalı hizmet vermekteyiz. 15 yıldan buna evden eve taşıma alanında profesyonel elemanlarımız tarafında titiz bir şekilde yapmaktayız. Bahçeşehir evden eve taşımacılık olarak İstanbul’un tüm semtine evden eve nakliye hizmetin de bir numara firmasıyız her zaman işimizi büyük bir aşkla yapmakta olup geniş bir müşteri kitlesi kazanmaktayız.

Bahçeşehir Güvenli Nakliyatçılar 

Taşımacılık işlemleri her zaman uzmanlık gerekmektedir. Bahçesehir nakliyat bu nedenle nakliye firması seçerken dikkat etmelisiniz evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı uygun fiyatlarla sigorta garantisiyle nakliyesini yapmaktayız. Taşıma esnasında önlem almak için tüm eşyalarınız paketleme yaparak taşımasını sağlamaktayız.

Bu arada beyaz eşya veya mobilyalarınızın sökülüp gideceğiniz yeni evinize aynen kurulumunu yapmaktayız. Bahçeşehir evden eve nakliyat Firmamız eşyalarınızın daha güvenli taşınması için taşıma öncesi verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti tarafında eşyalarınız keşif yapılır ve uygun olan araç ve malzemeler hazırlanır ve taşıma günü profesyonel elemanlarımızla eksiksiz bir şekilde taşımanızı sağlamaktayız.

Bahçeşehir Güvenli Nakliyatçılar Telefonları 

0532 120 63 78 veya 0553 096 73 04 numaralı telefonda bize ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bahçeşehir nakliye firmamız 7/24 destek hizmet vermektedir.