Bahçeşehir nakliye tüm nakliye işlerinizde güvenli taşıma hizmetiyle yapmaktayız. Firmamız ev ile ofis taşıma alanında profesyonel ekipmanlarımız tarafında garantili hizmet vermekteyiz.Müşteri memnuniyetine önem vererek geniş bir müşteri kitlesi elde etmekteyiz.Taşıma sorununuzu ortada kaldırarak sizlere sigortalı ve güvenli bir şekilde nakliye hizmeti sunmaktayız.

Bahçeşehir nakliye firmaları evden eve nakliye firmaların arasında her zaman üst sevilerde yer almaktayız.Bunu nedeni ise işimizi sağlam yapmak ve titiz bir taşıma hizmetinde kaynaklıdır. Evden eve nakliye hizmeti uzmanlık gerektiren bir iş olduğundan dolayı  taşıma için iyi bir nakliye firması seçmeniz gerek bahçeşehir nakliyecilerin arasında kaliteli taşıma farkıyla bizi arayabilirsiniz.

Bahçeşehir nakliye hizmetleri Ezytrans evden nakliye firmamız taşıma öncesi verdiği ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı taşımadan önce keşif yapılır ve taşıma günü için gerekli araç ve malzemeler hazırlanır taşıma günü uzman ekipmanlarımızla nakliye hizmeti vermekteyiz. Daha sonra eşyalarınızın tümü ambalajlama ile paketleme yaparak taşımaktayız. Daha sonra beyaz eşya veya mobilyalarınızı söküp gideceğiniz yeni evinize isteğiniz üzere kurulumu yapmaktayız.

Bahçeşehir nakliye telefonları 0533 203 47 04 veya 0541 615 47 04 numaralı telefonda bizi arayarak taşıma ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.Firmamız 7/24 destek hizmet vermektedir.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER