Bahçeşehir sigortalı taşımacılık güvenilir nakliye sektöründe kendisine has bir hizmet yürüterek evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ezytrans evden eve nakliyat olarak birinci prensibimiz müşteri memnuniyeti ve rahat bir taşıma hizmeti sergilemektir. Gelişmiş geniş araç filomuzla uzman elemanlarımız da evden eve taşıma konusun da deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bahçeşehir nakliye işleri taşıma esnasında olumsuzluklara karşı önlem almak için eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşımaktayız.

Bahçeşehir sigortalı taşıma firmaları Bahçeşehir evden eve nakliye firması olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyalarınızın taşıma öncesi eşyalarınızın ekspertiz tarafında keşif yapılır ve gerekli bilgiler verdikten sonra taşıma ücreti belirlenir daha sonra taşıma günü için gerekli malzemeler ve araç hazırlanır taşıma günü eksiksiz bir şekilde uzman kadromuzla taşımanızı sağlamaktayız.

Bahçeşehir sigortalı taşıma numaraları eşyalarınızın kırılmadan çizilmeden taşınması için firmamız A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın ambalajlama ile paketleme yaparak taşımaktayız.Ayrıca sökülecek beyaz eşya ve mobilyalarını eski evinizde söküp yeni evinize montajını yapmaktayız.Evden eve nakliye firmamız 7/24 destek hizmet vermekteyiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0533 203 47 04

0541 615 47 40