Bakırköy Nakliyat Şirketi

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık ve en aktif şehirlerinden biridir. İnsanların bu kadar çok olduğu bir il olarak, hizmet sektörü de aktif bir şekilde çalışmaktadır. Hem çalışma hayatının yoğunluğu hem de kalabalığın bir getirisi olarak kentleşmenin artmış olması, dolayısıyla binaların ve evlerin de artmasına sebep olarak nakliyat sektörlerine yoğun bir çalışma alanı sunmuştur. Bakırköy nakliyat şirketi ile Nakliyat işi en çok evden eve taşımacılık işlerini yürütse de, bunun haricinde ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, yük taşımacılığı ve eşya depolama gibi pek çok hizmeti de bir arada sunan, büyük çaplı firmalardır. Bakırköy nakliyat Şirketi firmamız ile şehir içi ve şehirlerarası pek çok eşya taşıma işlemini sizler için yıllardır sürdürüyoruz. Alanında uzman ve eğitimli çalışanlarımız ile bu süreçte en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunmak, en önemli ilkelerimizden biridir.

Bakırköy Nakliyat Şirketi

Güvenli Ev Taşıma Nasıl Yapılır?

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Nakliyatçılığın en önemli kollarından biri olan evden eve taşımacılık işi, en detaylı işlerden biridir. Bakırköy evden eve nakliyat Firmamız olarak bu süreçte sizlerin üstünden bu taşınma stresini ve yükünü alarak, en konforlu şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Bizi seçmenizin hemen ardından sizlerin de aklındaki belirsizliğin yarattığı stresi kaldırmak için bir planlama yaparak, sizlerin de üstünüze düşenleri size sunuyoruz. Paketleme ve koli işlemlerini kendiniz yapmak istediğiniz durumlarda, sizlere ipuçları sunarak nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgi veriyoruz. Ardından uzman personelimiz evinize gelerek eşyalarınızın durumlarını analiz edip, rapor hazırlar. Bu raporda eşya miktarı, odalara göre dağılımı, de monte sayısı gibi bilgiler toplanarak firmamıza iletilir. Bunu yapmadaki amacımız ise, taşınma günü ortaya çıkabilecek aksaklıkların ve kargaşanın önüne geçmektir.

Kararlaştırılan taşınma günü, firmamıza ait alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sabah erken saatlerde evinize gelerek taşınma işlemini başlatır. Bir grup çalışanımız de monte işlerini hallederken, diğer bir grup da koli ve ambalaj işleriyle ilgilenir. Paketleme işlemi sonrası diğer arkadaşlarımız ise paketlerinizi nakliyat aracına taşır ve yükler. Ezytrans evden eve nakliyat Her şeyin bitmesinin ardından yeni eve gelen personelimiz işleri tekrardan doğru sıralama ile başlatır. De montesi yapılmış eşyalarınızın yeniden montajı sağlanır, eşyaların hangi odadan alındığı belirtilmiş koliler o odaya yerleştirilir ve taşınma işlemi son bulur. Sizler için en hızlı ve en kaliteli şekilde yürütülen bu süreç, sizin de normal yaşantınıza en kısa sürede dönmenizi sağlamayı hedefler.

Bakırköy Nakliyat

Firmamız prensip olarak ilk önceliğe sizlerin memnuniyetini koyar. Bu memnuniyeti sağlamak için hem güler yüzlü hem de kaliteli bir hizmet anlayışı yürüten çalışanlarımız, aynı zamanda tecrübelerinin vermiş olduğu bir beceri ile sorunları aksaklığa sebep olmadan hızlı bir şekilde ortadan kaldırır ve kargaşaların önüne geçer. Bakırköy nakliyat firması olarak yıllardır bu sektörde kendimizi kanıtladık ve aranan firmalardan biri olmayı başardık.

Bakırköy Sigortalı Nakliye Hizmetleri

Bakırköy Eşya Taşıma

Eşya taşıma işi detaylı ve özen gerektiren bir iştir. Doğru paket ve ambalaj uygulaması, eşyaların güvenliği için en büyük adımlardan biridir. Firma çalışanlarımız bu konuda eğitim almış ve alanında uzmanlaşmış çalışanlardan oluşur. Paket ve ambalaj her eşya için farklı yapılan bir uygulamadır. Kırılabilir eşyalar için farklı uygulamalar gerekirken, teknolojik aygıtlar için farklı materyaller kullanılır. Her eşyanın aynı ambalajla sarılmasının sonu hüsran olacaktır. Amatör firmalar bu konuda sizler için ucuz hizmet sunduğu gibi, ucuz bir kaliteyi de sunacaktır. Eşyalarınızın yeni eve taşınması sürecinde de doğru paketlenmemiş eşyalarınız yine herhangi bir sürtme ya da çarpma sonucu hasar alacak, dolayısıyla bu da memnuniyeti etkileyecektir. Bakırköy eşya taşıma Firmamız olarak sizlerin memnuniyeti ve eşyalarınızın güvenliği en çok dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

Bakırköy Uygun Nakliyat

Firmamız olarak prensiplerimizden biri olan sizi ve cebinizi üzmeme politikamız ile, sizlere uygun fiyatlı taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Henüz alanında tecrübe edinemeyen ve ucuz taşıma şansı sunan firmaların güvenlik ve kalite kurallarına uymaması, ya da gereksiz bir pahalılık ile hak edilenden fazlasını talep eden diğer nakliyat firmalarına göre çok daha makul fiyatlarla taşıma işlemlerinizi yürütüyor, hak edilenden fazlasını talep etmiyoruz. Bakırköy uygun nakliyat olarak Personelimizin emeklerinin karşılığını, güven ve kaliteli işçilikleriyle ödemesini sağlıyor, çalışanlarımızı da asla mağdur etmiyoruz.

Bakırköy Ofis Taşıma

Bir ev taşımacılığı kadar detay ve prosedür isteyen ofis taşıma işi de yine nakliyat firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetlerden biridir. Ofislerinizi değiştirmek istediğinizde ofisinizde bulunan her türlü mobilya ve özel evraklarınızı en uygun şekilde taşıyoruz. Ev taşımacılığı işinde olduğu gibi eksper hizmetini sizlere sunuyor, taşınma gününden önce ofis eşyalarınızın durumları ve miktarlarını rapor ediyoruz. Eksper hizmetimizde aynı evden eve taşımacılık işleminde olduğu gibi sözleşme ve sigorta evraklarını da sizlerle beraber hazırlıyor, her türlü eşyanızı güvence altına alıyoruz.

Ofis taşımacılığında mobilyalarınız ve özel evrak ve dosyalarınız farklı paketleme işleminden geçer. De montesi sağlanan mobilya ve eşyalarınızın ardından, evrak ve dosyalarınızı ister kendiniz isterseniz firma çalışanlarımız paketleyerek, üstlerine sizin belirlediğiniz etiketlemeleri yapar ve yeni ofisinizde neyi, nerede bulabileceğiniz kolaylaştırılır. Bakırköy ofis taşıma Yeni ofise taşınmanız sırasında, eşyalarınızın yeniden monteleme işleri yapılır, özel evrak ve dosyalarınızın bulunduğu koliler ise ofise bırakılır.

Bakırköy nakliyat şirketi

Uzman Ekiplerle Pratik Hizmet

Bakırköy Parça Eşya Taşıma

Ev ya da ofis taşımacılığı dışında, parça eşya taşımacılığı da çok fazla talep edilen hizmetlerden biridir. Bakırköy parça eşya taşıma Firmamız olarak özel bölmeli nakliyat kamyonlarımız ile, istediğiniz yerden bir diğerine parça eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Çeyiz eşyaları taşımacılığı, öğrenci odası, memur odası, yazlık eşyalar, herhangi bir mobilya grubu ya da işletmeleriniz için mobilyalar gibi pek çok eşya parça eşya taşıma hizmeti ile istediğiniz yere firmamız tarafından taşınmaktadır.

Bakırköy Eşya Yük Taşıma

Firmamız ile her türlü eşya ve yük taşımacılığını yapmanız mümkündür. Güvenle taşıdığımız eşyalarınızı, güvenle sizlere teslim ederiz. Bakırköy yük taşıma Alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile, eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi muamele eder, başlarına gelebilecek her türlü sıkıntı için firma olarak önlemlerimizi alırız. Bakırköy nakliyat ile şehir içi ya da şehirlerarası her türlü eşyanız sigortalı olarak taşınır.

Bakırköy Nakliyeci

Herhangi bir taşınma işi, eşya taşıma ya da bir nakliyat işiniz olduğunda Bakırköy ilçesinde yapacağınız her türlü araştırma sonucu yolunuz firmamızla kesişecektir. Bakırköy nakliyeci En kaliteli işçiliği sunan firmamız, yılların vermiş olduğu deneyim ve birikimler sayesinde pratik ve akılcı çözümleri ile işlerin en kısa sürede ve en güvenilir yollarla bitmesini sağlayacak, sizleri hiçbir zaman strese sokacak hareketler sergilemeyecektir.

Bakırköy nakliyat şirketi

Kaliteli Taşımacılık Nasıl Yapılır.

Bakırköy Uygun Taşıma

Personellerimiz çalışkan ve güler yüzlü çalışanlardan oluşur ve işini elinden gelenin en fazlası şeklinde yürütür. Tüm bu zaman içinde personellerimiz bizim için en değerli çalışma arkadaşlarıdır. Nakliyat hizmetlerimiz için talep edilen her türlü ücret, firma çalışanlarımızın emeği ve alın teri ile olmaktadır. Bakırköy uygun taşıma Dolayısıyla onların haklarını göz ardı edecek ya da hak ettiklerinden çok daha fazlasını talep edecek ücretler beklemeyiz. Rakiplerimize göre hem kalitede hem de uygun fiyatlı taşıma işlemlerinde aramızda fark açarak, her zaman bir adım önde olduk.

Bakırköy Nakliye

Firmamız olarak nakliyat işlemlerinde her zaman sizlerin memnuniyeti ve eşyaların güvenliğini ön planda tutuyoruz. Bakırköy nakliye Bu süreçte yaptığımız sözleşme ve sigorta sayesinde, eşyalarınızın güvenliğini firmamız tarafından üstleniyor ve sizlerin herhangi bir mağduriyet yaşamasını engelliyoruz.

 

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ.

0212 233 79 58

0532 120 63 78