Başakşehir Evden Eve Nakliyecileri firması olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vererek tüm müşterilerimizin yanında oluyoruz. İster evinizi, ister işyerinizi ister parça eşyalarınızı olsun bulunduğu yerden Türkiye’nin her noktasına taşıyoruz.  Başaksehir’den tüm Türkiye’ye profesyonel taşımacılık hizmeti sunan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Taşınma süreci hem maddi, hem de manevi olarak ekstra bir külfettir.  Taşınma sürecinin tüm aşamalarını aynı özen ile gerçekleştiren firmamızdan ücretsiz ekspertiz hizmeti alarak tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Başaksehir Evden Eve Nakliyecileri

Taşınma Sürecindeki Aşamalar 

Başakşehir evden eve nakliyecileri  Firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren işinde uzman ekibimiz en hızlı şekilde adresinize gelerek fiyat bilgilendirmesi yapar. Onayınız halinde eşyalarınıza özel taşınma planı hazırlanır. Ve hızlı bir şekilde işlemleriniz başlatılır. Öncelikle en küçük eşyanız da dahil olmak üzere tüm eşyalarınız darbe emici özel ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Tek parça halinde taşınamayacak kadar büyük olan eşyalarınız mobilya ustası elemanlarımız tarafından demonte hale getirilerek paketlenmesi sağlanır. Paketlenen eşyalarınız işinin uzmanı ve güler yüzlü ekibimiz tarafından yeterli ölçüdeki arabamıza  itina ile yüklenmesi yapılır. Taşınma konumu ister birinci kat olsun ister yirminci kat olsun firmamızın sunduğu asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız kısa sürede taşınır. Demonte eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafından tekrar yeni adresinize kurulumu yapılır. Başakşehir evden eve nakliyecileri olarak tüm bu işlemler hassas bir şekilde gerçekleştirilir. En kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunan firmamız ile iletişime geçerek tüm eşya gruplarınızın taşıma işlemi için bilgi alabilirsiniz.

Başaksehir Evden Eve Nakliyecileri

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti 

Başakşehir evden eve nakliyecileri  Sizin için değerli olan eşyalarınız firmamız içinde aynı ölçüde  değerlidir. Tüm eşyalarınız firmamızın ücretsiz sunduğu sigortalı taşımacılık hizmeti ile güvence altındadır. Bu sayede en küçük eşyanız da dahil olmak üzere tüm eşyalarınız taşınma süresince ezilmeye, kırılmaya ve çizilmelere karşı sigorta kapsamındadır. Şehirler arası taşımacılıkta kullanılan son model araçlarımız ile eşyalarınız sarsıntısız ve güven içinde taşınır. Başakşehir evden eve nakliyecileri olarak, en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizde tüm taşınma işlemleriniz için Beşiktaş’ta hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kağıthane nakliyeci telefonları

7/24 Destek hizmet vermekteyiz. İletişim numaralarımız

0212 233 79 58

0533 203 47 04