Çağlayan evden eve nakliyat ;Günümüzden  yaşam şartların da çoğu insan farklı nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalıyor.Bu nedenle taşımanızı daha rahat bir şekilde taşınmak için evden eve nakliye firmasına ihtiyaç duymaktasınız. Bundan dolayı profesyonel ekipmanlarımız tarafında sizlere her zaman kaliteli ve güvenli taşıma hizmetleri vermekteyiz.Taşımayı dert etmeyin siz arayın sigortalı ve güvenli bir şekilde taşıma imkanları vermekteyiz.

Evden eve taşımacılık;Olarak her zaman taşıma işlemlerinizde sizlere en kolay ve en rahat bir evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz. Firmamız öncelik her zaman müşteri memnuniyetine önem vermekte dır. Taşınacak eşyalarınız bize bırakın eski evinizde alıp yeni evinize hasarsız ve sorun bir şekilde nakliyesi yapalım Ezytrans nakliyat olarak taşıma sırasında eşyalarınızın hasarsız ve kırılmadan taşınması için A’dan Z’ye tüm eşyalarını ambalajlama & paketleme ve mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafında  yapıldıktan sonra taşımanızı gerçekleştirmekteyiz.

Çağlayan asansörlü taşımacılık

Evden eve taşıma işlerinizi daha kolay bir şekilde taşınması için firmamız bünyesinde verdiğimiz asansörlü taşımacılık hizmeti eşyalarınızı daha güvenli ve kırılmadan taşıması için asansörlü taşıma hizmeti vermekteyiz.

Firmamız 7/24 destek hizmet imkanları vermekte dır.

İletişim: 0532 120 63 78