Çağlayan nakliyat ; 15 yıldan bu yana evden eve nakliye hizmeti veren firmamız taşınmak zorunda kalan bireylerin taşıma işlemlerini daha kolay ve daha rahat bir şekilde taşıma hizmet vermekteyiz. Ezytrans evden eve nakliyat şirketlerin arasın da her zaman  verdiğimiz kaliteli ve güvenli hizmet den dolayı evden eve nakliye arasında hep üst sıralarda yer almaktayız.Uzman kadromuz tarafında eşyalarınız her zaman güvenli ve kaliteli bir şekilde taşımaktayız.

Eşya paketleme;

Çağlayan evden eve nakliye olarak taşıma sırasında oluşacak hasarlara karşı profesyonel ekibiz tarafında A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın ambalajlama ile paketleme yapıldıktan sonra mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafında titiz bir şekilde yapılmaktadır.Taşımayı dert etmeyin siz arayın biz taşıyalım güvenli ve sigortalı taşıma sağlamaktayız.

Evden eve nakliyat çağlayan da verdiğimiz evden eve nakliye,ofis taşıma,parça eşya taşıma,yük taşıma,iş yeri taşıma,fuar taşıma,tekstil taşıma alanların da hizmet vermekteyiz. Her zaman uygun fiyatlarla nakliye hizmeti vermekteyiz.

*Eşya ambalajlama & paketleme

*Sigortalı ve marangozlu taşıma

*Geniş araç filomuz

*Eşya depolama

*Fuar taşımacılık

7/ 24 ARAYA BİLİRSİNİZ,

İletişim:0533 203 47 04