Çağlayan Nakliyat 

15 yıldan bu yana evden eve nakliye hizmeti veren firmamız taşınmak zorunda kalan bireylerin taşıma işlemlerini daha kolay ve daha rahat bir şekilde taşıma hizmet vermekteyiz. Ezytrans evden eve nakliyat şirketlerin arasın da her zaman  verdiğimiz kaliteli ve güvenli hizmet den dolayı evden eve nakliyat arasında hep üst sıralarda yer almaktayız.  Çağlayan nakliye Uzman kadromuz tarafında eşyalarınız her zaman güvenli ve kaliteli bir şekilde taşımaktayız.

 

Çağlayan Evden Eve Nakliye

Olarak taşıma sırasında oluşacak hasarlara karşı profesyonel ekibiz tarafında A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın ambalajlama ile paketleme yapıldıktan sonra mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafında titiz bir şekilde yapılmaktadır. Çağlayan nakliyat Taşımayı dert etmeyin siz arayın biz taşıyalım güvenli ve sigortalı taşıma sağlamaktayız.

Çağlayan Evden Eve Nakliyat 

Çağlayan da verdiğimiz evden eve nakliye, ofis taşıma, parça eşya taşıma, yük taşıma, iş yeri taşıma, fuar taşıma, tekstil taşıma alanların da hizmet vermekteyiz. Her zaman uygun fiyatlarla nakliye hizmeti vermekteyiz.

*Eşya ambalajlama & paketleme

*Sigortalı ve marangozlu taşıma

*Geniş araç filomuz

*Eşya depolama

*Fuar taşımacılık

7/24 ARAYA BİLİRSİNİZ,

İletişim: 0532 120 63 78