Çağlayan nakliye ; Evden eve nakliye olarak her türlü yük ve eşyalarınızı taşımaktayız.Taşımanız gerektiren nedenlerden dolayı bir yerden başka yere taşınmak zorunda kalıyorsunuz bunun için profesyonel taşımacılığa ihtiyacınız olacaktır. EZYTRANS nakliyat olarak her zaman bir telefon kadar yakınız sizlere bizi aramanız yeterli gereken tüm taşıma malzemeleri mevcut olup eşyalarınızı garantili bir şekilde taşımaktayız.

Evden eve nakliye olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve sorunsuz bir taşıma anlayışıyla hizmetinizdeyiz.Firmamız taşıma sırasında eşyalarınıza önem göstererek hasarsız ve kırılmadan taşınması için uzman ekipmanlarımız tarafında  A’dan Z’ye tüm eşyalarınızı ambalajlama & paketleme ve mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafın da yapılmaktadır.

Ezytrans nakliye firması olarak ev,ofis,parça eşya taşıma,yük taşıma,tekstil taşıma iş yeri taşıma büro taşıma alanların da her zaman güvenli ve kaliteli taşıma hizmeti sunmaktayız.Firmamız her zaman taşıma sırasın da oluşacak hasarlara karşı değerli eşyalarınız sigortalı bir şekilde taşımaktayız.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

GÜLE GÜLE OTURUN

7/24 DESTEK HİZMET VERMEKTEYİZ.

İLETİŞİM:0533 203 47 04