Etiler Nakliyat Şirketi

Artan kentleşme, kırsal alanlardan kentlere göçler, iş hayatından dolayı atanmalar, öğrencilerin yer değişimleri ve ailelerin geçim problemleri ve evlerini herhangi bir sebepten değiştirmek istemesi gibi pek çok sebeple nakliyat sektörüne rağbet her geçen gün daha da artmaktadır. Bu süreçlerde yılların bizlere katmış olduğu tecrübeler ve deneyimler sayesinde akla ilk gelen firmalardan biri olarak Etiler Nakliyat Şirketi firmamız ile her zaman sizlerin yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz. Her türlü nakliyat ve taşıma işlemlerinde sizleri strese sokmadan pek çok işinizi firmamız olarak biz üstleniyoruz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl yapılır?

Etiler Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemi nakliyecilikte en çok hizmet verdiğimiz alanlardan biridir. Alanında profesyonel ve uzman çalışanlarımız ile bu sektöre yıllarımızı verdik. Nakliyecilikte en önemli şey bizim için eşyalarınızın güvenliğidir ve bu doğrultuda eşyalarınızın güvenliği için her türlü tedbiri alarak, dikkatle işlerimizi yürütüyoruz.

Firmamızla anlaşmanızın ardından eksper hizmetimiz devreye girerek her türlü taşınacak eşyanın evinize gelerek analizini yapar ve rapor tutar. Her odada kaç eşya var, odalarda kaç de monte işlemi olacak gibi bilgileri not alarak taşınma günü kargaşa yaşanmasının önüne geçer. Etiler evden eve nakliyat Bu işlemin ardından sizlerle eşyalarınızın güvenliği için bir sözleşme hazırlar. Sözleşme işlemi hem sizin hem de bizim mağduriyetimizi engelleyen bir prosedürdür. Daha sonra sigorta işlemi yapılır. Sigorta ise nakliyat sırasında eşyalarınızın belli sebeplerle başına herhangi bir aksaklık ya da zarar gelmesi durumunda hak talep etmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Belirlediğimiz taşınma gününün sabahında evinize firma çalışanlarımız ile gelerek, ekiplere bölünüp nakliyat işlemine başlıyoruz. Ekip halinde çalışmamız hem enerji hem de zaman tasarrufu sağlar ve kargaşa oluşmasını önler. Her bir eşyanızı özenle paketleyip, ambalajladıktan sonra ise taşıma ekibi kolilerinizi nakliyat kamyonuna taşır ve yükler. De monte yapılacak eşyalarınız ise yine alanında uzman ekibimiz tarafından de montelenir ve paketlenir. Yeni evinize ulaştığımızda ise aynı şekilde aynı özen ve dikkatle eşyalarınızı taşır ve yeniden monteleme işlemine geçeriz. Etiler Nakliyat firması olarak her zaman güler yüzlü çalışanlarımız ile bu sıkıcı süreci sizler için en hızlı ve en hasarsız bir işçilikle yönetiyoruz.

Etiler Nakliyat Şirketi

Güvenli Nakliye Hizmeti Nasıl olur.

Etiler Nakliyat

Hizmetlerimiz sadece şehir içi değil şehirler arası da olmaktadır. Ancak İstanbul içinde genelde şehir içi taşınma işlemi rağbet görmektedir. Yeni evinize gelindiğinde eşyalarınız yine aynı dikkatle yeni eve taşınır ve yerleştirilir. Talepleriniz doğrultusunda eşyalarınız paketlerden çıkarılıp yine çalışanlarımız tarafından yeni evinizde istediğiniz alanlara yerleştirilir ve monteleme işlemi yapılır. Aynı şekilde ofisleriniz için de işlem bu şekilde firmamız tarafından yürütülmektedir.

Etiler Eşya Taşıma

Etiler hem Beşiktaş’ın hem de İstanbul’un en popüler semtlerinden biridir. Bu bölgeye taşınmak için rağbet çok fazladır. Kaliteli bir muhit olan Etiler’de, nakliyat ve eşya taşıma işlemi de kaliteli bir şekilde yürütülmelidir. Etiler ev taşıma Firmamız bu konuda yıllarını harcayarak şu an bulunduğu konuma gelmiş ve kendini referanslarıyla kanıtlamış durumdadır. Eşya taşımacılığında müşterilerimizin en büyük korkusu eşyalarının herhangi bir sebeple zarar görmesi ya da kullanılamaz hale gelmesi gibi bir durumda hak talep edemeyeceğidir. Ancak işlemlerin başında sizlerle yaptığımız sözleşme ve sigorta işlemleri sayesinde her türlü hakka sahip olur, firmamızdan böyle durumlarda her türlü desteği alabilirsiniz. Maddi ya da manevi değeri olan ya da olmayan her türlü eşyanız için güvenlik tedbirleri tarafımızca alınır. Bu işe yıllarını vermiş elemanlarımız her türlü eşyanıza nasıl muamele edeceğini bilir ve ona göre davranır.

Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Etiler Uygun Nakliyat

Nakliyat sürecinde en çok merak edilen konulardan biri de fiyatlardır. Ancak şehir içi nakliyatlarda fiyatlar oldukça düşük, emek ise oldukça fazladır. En uygun fiyatlı firmalardan biri olan Etiler Nakliyat firmamız aldığı ücretin karşılığını kat ve kat sizlere sunmaktadır. En kısa sürede işlerinizin aksamasına ve kargaşa oluşmasına müsaade etmeden, işini bilinçli bir şekilde yürüten çalışanlarımız ile normal hayatınıza en kısa sürede dönmenizi ve bu stresten en hızlı şekilde kurtulmanızı hedefliyoruz.

Etiler Ofis Taşıma

Herhangi bir sebeple ofislerini değiştirme ve yeni bir yere eşyalarının taşınmasını sağlama durumlarında yine firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ofis taşımacılığı, ev taşımacılığına benzer bir süreç olsa da bazı durumlarda daha çok özen isteyen bir süreç olmaktadır. Önemli ve gizli evraklar, dosyalar ya da kasalar da dikkatle taşınmalı, herhangi bir kayıp ya da hasara uğramamalıdır. Alanında profesyonel firmamız bu süreci sizler için hasarsız yönetme garantisi vermektedir. Etiler Ofis taşımacılığı da ev taşıma işlemi gibi planlama gerektiren bir süreçtir.

Firmamızla anlaşmanız durumunda ofisinize personelimizi göndererek taşınması gereken eşyaları öğreniyor, uygun kolileme ve de monte işlemlerini not ediyor ve eşyaya göre uygun aracı temin ediyoruz. Ofis taşımada ilk aşama olan taşınma günü eşyaların de montesi ve kolilemesidir. Evden eve nakliyat genelde koli ve paket gerektiren eşyalar dosyalar ve evraklar olmaktadır. Kolay erişim sağlanması için her türlü paketi etiketliyor ve yeni ofiste yerleşirken çıkabilecek kargaşaları engelliyoruz. Yeni ofise taşınan eşyalar aynı şekilde taşınır ve mobilya monteleme işlemi yapılır. Bu sürecin başında da eşyalarınız için bir sözleşme imzalamış olmamız, her iki taraf için de hakların güvence altında tutulmasını sağlar.

Etiler Parça Eşya Taşıma

Ev ya da ofis taşımacılığı haricinde, Etliler parça eşya taşıma işlemi de firmamız tarafından yürütülmektedir. Herhangi bir yerde bulunan eşyanızı, bir odanızı ya da yazlık evinizde kalan eşyalarınızı sizler için istediğiniz yerden bir diğer yere uygun araçlarla nakliye ediyoruz. Araçlarımız özel bölmelere ve gerekli büyüklüğe sahip olduğu için parça eşya taşımacılığı için ideal araçlardandır. Bölmelerin olması ise nakliyat sırasında gecikme ve kaybolma gibi durumları engelleyerek, müşteri adına ayrı bir oda görevi görür.

Etiler Nakliyat Şirketi

Etiler Eşya Yük Taşıma

Firmamızın prensibi olan eşyalarınızı güvence altına almak hem sizler için rahatlatıcı hem de bizler için güven kazanmayı sağlayan bir uygulamadır. Sözleşme ya da sigorta sunmayan bir firma ile çalışmanızda, eşyalarınızın eve taşınırken ya da nakliye sırasında bir zarar görmesi halinde hak talep edecek bir muhatap bulmanız bir hayli zor olurken bizlerle böyle bir sorun yaşamanız mümkün değildir.

Etiler Nakliyeci

Firmamız alanında uzman çalışanları ile her türlü işinizde sizlerin memnuniyetini kazanacaktır. Etiler nakliye Herhangi bir amatörlüğün bulunmadığı şirketimizde, işleriniz büyük bir özen ve ciddiyetle yürütülür. Bu sektörde yıllarca kalabilmek bizler için başka türlü mümkün olamazdı.

Etiler Nakliyat Şirketi

Etiler Uygun Taşıma

Firmamız, rakiplerine göre oldukça uygun fiyatlandırma politikası ile hem sizleri hem de cebinizi üzmeyecek, aksine sizleri her türlü anlamda memnun edecektir. Uçuk fiyatlara taşımacılık yapan birçok firmaya göre, uygun fiyatlarımızla her türlü güvenlik önlemlerini alarak eşyalarınızın nakliyesini sağlıyoruz.

Etiler Nakliye

Yıllarca birçok emekle alınmış eşyalarınız ya da sizler için maddi olmasa bile manevi değeri olan eşyalarınız bizim için önemlidir. Maddi ya da manevi herhangi bir zarar vermek hiçbir şekilde istemediğimiz ve yaşamadığımız bir durumdur. Etiler evden eve nakliyat Firmamız yılların verdiği profesyonellik ile birçok rakibinden ayrılarak, farkını ortaya koymaktadır. Her türlü taşıma işleminde en kaliteli işçiliği sizlere sunuyoruz. 7/24 Destek hizmet sağlamaktayız.

aİLETİŞİM NUMARALARIMIZ.

0212 233 79 58

0532 120 63 78