Eyüp Evden Eve Nakliyat 

15 Yıldan beri evden eve taşımacılık sektöründe güvenli hizmet imkanı sunmaktayız. Firmamız ev, ofis, iş yeri, parça eşya taşıma alanında deneyimli ve güvenli hizmet sunmaktayız. Firmamızın birinci prensibi her zaman müşteri memnuniyetidir. Nakliye alanında büyük başarı elde ederek üst seviyelerde yer almaktayız. Eyüp nakliye bu nedenle her zaman işimizi sağlıklı ve sağlam bir şekilde yapmaktayız.

Eyüp’te güvenli nakliye hizmetlerimiz

Eyüp Evden Eve 

Firmamız eşyalarınızın daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınması için verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınız taşıma öncesi keşif yapılar ve gerekli şartlar koşular sizlere detaylı bir şekilde anlatılır. Eyüp eşya taşıma Daha sonra taşıma fiyatı ve günü belirlenir. Evden eve nakliye firmamız deneyimli ve profesyonel elemanlarımız ile kaliteli hizmet imkanları vermektedir.

EŞYA PAKETLEME SİSTEMİ

Eyüp Evden Eve Taşımacılık 

Profesyonel firmamız eşyalarınızın daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınması A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın titizlikle ambalajlama ile paketleme yaparak taşımasını sağlamaktayız. Mutfak eşyalarınız için kılmaması için özel kolileme ile kırılmayacak şekilde kolilere yerleştirmekteyiz.

Monte ve demonte işlemlerimiz;

Eyüp Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ezytrans nakliyat olarak mobilya veya beyaz eşyalarınızın monte ve demonte işlemleri mobilyacımız tarafında itina bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca beyaz eşyalarınızın sökülüp ve gideceğiniz yeni evinizde kurulumunu yaparak kullanıma hazır bir şekilde bırakmaktayız.

Eyüp Uygun Ve Güvenilir Evden Eve Nakliyat

Günümüzde insanlar evlerinden taşınırken taşınma işlemlerinden dolayı stres yaşarlar. Bunun en büyük nedeni eşyalar ve taşınılacak olan yere güvenli bir şekilde nakliye işlemi yapmalıdır. Özellikle Eyüp evden eve nakliyat eşyaların değerleri yüksek olduğundan hasar görmeden eşyaların taşınmasını isterler.

 

Eyüp Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Neden Verilir?

 

Evden eve nakliyat taleplerinde kişilerin en önemli isteklerinden biri eşyalara zarar vermeden güvenli bir şekilde hizmet almadır. Buna istinaden nakliyat firması taşınacak alana ve eşyalar uygun donanımlı ve modern teknik ekipmanlara sahip olmalıdır. Bunun en temel sebebi Eyüp evden eve nakliyat taşınma esnasında Eşyaların kaybolabilir, kırılma ve deformesini önlemedir. Özellikle firmalar buna sebep vermemek adına evden eve nakliyat işlemlerinde ekspertiz hizmeti sağlarlar.

 

Eyüp Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Aşamalarında Ekspertiz

 

Taşınma öncesinde eşyaların ve mesafenin analizi yaparak nakliye süreci planlanır. Firmalar bunun için ekspertiz ile birlikte eşyaların miktarı ve ebatlarını belirler. Sonrasında nakliye yapılacağı yer arasındaki uzaklığı belirlenir. Tüm işlemlerden sonra Eyüp ev taşıma araç ve taşıma esnasında gerekli ekipmanlar ve personeller planlanır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyaların yerleştirilmesinde eşya çeşitliliği yine ekspertiz tarafından hesaplanır.

 

  • Sonrasında eşyaların ambalajlama ve paketlenmesi gerçekleşir.
  • Bundan önce eşyaların güvenle ve hasar görmeden yerinden alınması önemlidir.
  • Buna istinaden montaj ve demontaj işlemleri de firma tarafından gerçekleşir.
  • Özellikle bu işlemlerde eşyalarınızın kırılmaması, çizilmemesi önemlidir.

 

Bununla birlikte montaj ve demontaj aşamalarında mutfak eşyaları mobilyalar paketlenip niteliğine uygun bir şekilde araca yerleştirilir. Diğer eşyalardan olan elektronik aletler, cam gibi parçalar hem taşınma hem de teslim sırasında güvenle ambalajında yer alır.

 

Eyüp Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Taşıma Süreçleri

 

Özellikle yüksek katlı evlerde taşınma işlemleri zor ve zahmetlidir. Eyüp nakliyat eşyaların araçlara indirilmesi birçok zarara neden olabilir. Bunun için firmalar asansörlü nakliyat hizmeti ile birlikte birçok avantaj sağlarlar. Vinç yardımı ile taşınan eşyalar yine hasar görmeden araçlara yerleştirilir. Eşyaların taşınacağı konutların kat durumuna bağlı olarak yine yüksek katlı binalara asansörle eşya teslimleri ve kurulumları gerçekleşir. Nakliyede eşya montaj işlemleri de önemli noktalardandır. Buna istinaden nakliyede eşya paketlenmesi sonrasında en önemli konu montaj ve de demontaj işlemleridir. Bu işlemler özellikle uzman kişiler tarafında eşyaların zarar görmemesi şeklinde gerçekleşir.

 

Firmamız 7/24 destek hizmet imkanı vererek isterseniz gündüz veya eşiniz gereği geçe taşınmak zorunda kalan bireylerin taşıma işlerini yapmaktayız.

İletişim bilgilerimiz: 

0212 233 79 58

0532 210 63 78

 

 

Eyüp evden eve nakliyat, Eyüp evden eve nakliyat firmaları, Eyüp nakliyeci, Eyüp nakliyat, Eyüp evden eve nakliye, Eyüp nakliyeciler telefonu, Eyüp eşya taşıma, Eyüp taşıma, Eyüp evden eve taşımacılık, Eyüp taşımacılık