Fatih Eşya Taşıma
Fatih Eşya Taşıma

Fatih Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat işlerinizde %/20 indirimlerle uygun fiyatlarla nakliye işlerinizi garantili bir şekilde yapmaktayız Fatih ve İstanbul genelinde yük ve eşya taşıma alanında hizmet vermekteyiz. Fatih evden eve nakliyat ile Taşımayı dert etmeyin siz arayın deneyimli ve uzman ekibimizle kaliteli bir taşıma hizmeti yapmaktayız Müşteri memnuniyet ön planda tutarak isteye bağlı sigortalı hizmetlerimizde mevcuttur.

Fatih Eşya Taşımacılık

Fatih Güvenli Ve Uygun Eşya Taşıma

Son model geniş araç filomuzla uygun fiyatlarla sadece araçta temin etmekteyiz Evden eve ofis parça eşya parsel eşya taşıma hizmetleri vermekteyiz. Ezytrans nakliye güvencesiyle eşyalarınızı gönül rahatıyla nakliye işlemini yapabilirsiniz. A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın ambalajlama yaparak oluşacak hasarları karşı önlem almaktayız. Fatih nakliyat olarak Mobilya ve beyaz eşyalarınızın montaj ve demontaj işlemleri profesyonel ekibimiz tarafında yapılmaktadır.

Fatih Eşya Taşıma Telefonu

0532 120 63 78 iletişim numaramız dan irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. Ezytrans evden eve nakliyat olarak 7/24 destek hizmet sunmaktayız. Fatih nakliye Şehir içi ve şehirler arası parça eşya ve evden eve taşıma işlerinizde uygun fiyatlarla hizmeti vermekteyiz.