Fatih Nakliyatçı

Fatih nakliyatçı numaraları 0532 120 63 78 İletişim hattımızdan arayarak yardım alabilirsiniz Evden eve nakliye alanında bir numara firma olarak üst seviyelerde yer almaktayız. Ezytrans yük ve eşya taşımacılık koli taşımacılık ev eşyası taşıma ofis taşıma alanlarında güvenli firma olarak eşyalarınızı anahtar teslim olarak hizmet vermekteyiz.

Fatih nakliyatçı arıyorum uygun fiyatlarla kaliteli ve garanti hizmet veren firmamız eşyalarınızı nakil işlemleri esnasında kırmadan ve hasar görmeden taşınması için ambalajlama ile paketleme yaparak deneyimli ve profesyonel elemanlarımız tarafında taşımaktadır. Demonte gerektiren dolap yatak kanepe gibi eşyalarınızı mobilyacımız tarafında demonte edilerek gideceğiniz yeni adresinizde titizlikle montajı yapılmaktadır Ayrıca beyaz eşyalarınızın sökülüp ve tekrar kurulumu yaparak kullanıma hazır bırakmaktayız.

İstanbul Fatih nakliyatçı şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerimiz mevcut olup eşyalarınızı isteğe bağlı sigortalı ve garanti taşımaktayız He boyda mevcut olan modern araç filomuzla uygun fiyatlarla yapmaktayız.