Fatih nakliyeci numaraları 0533 203 47 04 numaralı telefonda iletişime geçerek evden eve nakliyat hakkında bilgi alabilirsiniz.Firmamız 7/24 destek hizmet sağlayarak nakliye işlerinizi titizlikle yapmaktayız.Gerek fatih veya İstanbul’un her semtine uzman elemanlarla hizmet vermekteyiz.Modern araç filomuzla eşyalarınızı uygun fiyat garantisiyle taşımaktayız. Taşımayı dert etmeyin ezytrans nakliyat güvencesiyle nakliye işlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz.

Fatih’de evden eve nakliyeci kurumsal-deneyimli-uzman kadromuzla eşyalarınızı paketleme aşamasında ve nakliye aşamasına kadar firmamız yetkililer gözetiminde yapılarak müşteri memnuniyetine ön planda tutarak hizmet sunmaktayız.

Mobilya,beyaz eşya,yatak ve benzeri eşyalarınızın sökülüp ve nakliyesini sağlayacağımız yeni evinizde kurumunu yaparak kullanıma hazır vaziyette bırakmaktayız.

Fatih evden eve nakliyeci  firmaları evden eve taşımacılık firmaların arasında kaliteli ve garantili nakliye firması olarak piyasada üstün başarı elde etmekteyiz.Firmamız eşyalarınızı isteğe bağlı sigortalı hizmette vermekte olup oluşacak hasarların tespit ederek zararınızı karşılamaktayız. 

İYİ GÜNLERDE OTURUN