Fatih nakliyeci telefonu 0212 233 79 58 veya 0532 120 63 78  hizmet numaralarımızdan iletişim geçerek taşıma ile ilgili tüm detayları alabilirsiniz. Ezytrans evden nakliye şirketimiz 7/24 hizmet sunmaktadır Fatih ve İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve yük ve eşya taşıma konularında güvenli hizmet sağlamaktayız.

Fatih nakliyeci firması firmamız deneyimli ve uzman ekipmanlar ile nakliye işlerini yaparak eşyalarınızı titizlikle nakliyesini yapmaktayız Evden eve işi zor bir o kadarda emek ve profesyonel gerektiren bir iştir Bu nedenle fatih nakliye olarak kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet sunmaktayız Taşıma aşamasında ve paketleme aşamasına kadar tüm eşyalarınızı ambalajlı bir şekilde taşımaktayız.

fatih yük ve eşya taşıma taşıma hizmetlerimiz güvenli bir sonuç elde edebilmek adına ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayarak eşyalarınızı taşıma öncesi keşif yapılır ve gerekli araç ve malzeme hazırlanır taşıma günü için belirlene gün ve saatte adreste olup eşyalarınızı taşımasını gerçekleştirmekteyiz.

İYİ DÜŞÜN İYİ TAŞIN