Feriköy evden eve nakliyat

 

Feriköy evden eve nakliyat şirketimiz hizmet verdiğimiz İstanbul’un her ilçesine hizmet vermekteyiz. Firmamız şişlide olan ofisiyle siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktadır.Evden eve,ofis,iş yeri,parça eşya,yük,büro taşıma alanlarında hizmet vermekteyiz. Firmamızın birinci prensibi her zaman müşteri memnuniyeti dır.Her zaman profesyonel elemanlarımızla garantili ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Evden eve nakliyat firması olarak uygun fiyatlarla ve sigortalı bir taşıma hizmeti veren firmamız taşıma sırasında eşyalarınızın hasarsız ve sorunsuz bir şekilde taşınması için uzman elemanlarımız tarafında tüm eşyalarınız ambalajlama & paketleme yaparak ve mobilyalarınızın montaj ve demontaj işlemleri marangozumuz tarafında yapılmaktadır.

Feriköy taşıma firmaları evden eve nakliye firmaların arasında verdiğimiz sorunsuz ve garantili hizmetlerden dolayı her zaman üst sıralarda yer almaktayız tabi ki bunda en çok verdiğimiz hizmetlerden müşterileri memnuniyetini kazanmış olmamız dan kaynaklanan bir durum dur.Nakliye işi uzmanlık gerektiren bir iş olduğu gibi de uzmanlıkta gerekmektedir.Bu nedenle gelişmiş olan teknolojiler sayesin de eşyalarınız evden eve kapalı kasa araçlarımızla sağlıklı bir şekilde taşımaktayız.

İLETİŞİM: 0532 120 63 78