Feriköy uygun nakliyat

 

Feriköy uygun nakliyat olarak EV & OFİS taşıma alanında her zaman uygun ve ekonomik hizmet vermekteyiz.Taşınacak eşyalarınızı garantili ve sigortalı bir şekilde taşımakta olan firmamız profesyonel elemanlarımız tarafında itina bir şekilde yapmaktayız. Evden eve nakliye işi uzmanlık gerektiren bir iş olduğu kadar da önem verilmesi gerekmekte dır. Ezytrans  nakliyat olarak her zaman farklı ve güvenli taşıma hizmeti vermekteyiz.

Feriköy taşıma firmaları feriköy de uzun yıllardan beri verdiğimiz uygun fiyatlarla eşyalarınızı garantili ve sağlıklı bir şekilde taşımaktayız.Firmamız taşıma sorununuzu ortada kaldırarak eşyalarını ambalajlama & paketleme yaparak sağlıklı bir taşıma hizmeti vermekteyiz.Eşyalarınızı taşımadan önce ekspertiz tarafında önceden keşif yapılır ve taşıma günü için gerekli malzemeler hazırlanır taşıma günü eksiksiz bir şekilde profesyonel elemanlarımızla taşımanızı gerçekleştirmekteyiz.

Evden eve nakliyat firması hizmeti vererek eşyalarınızı  güvence altına alarak uzman elemanlarımız tarafında 7/ destek hizmet vererek anahtar teslim edecek şekilde eşyalarınızı taşımaktayız. Şişli,beşiktaş,etiler,mecidiyeköy,gayrettepe,göktürk,kemerburgaz,sarıyer,levent,gültepe,çağlayan,kağıthane,bakırköy,zeytinburnu ve kısacası İstanbul’un her yerine evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

İLETİŞİM: 0532 120 63 78