Florya Nakliyat Şirketi

Günümüzde İstanbul gibi bir ilde yaşamanın birçok iyi ya da kötü tarafı bulunur. İstanbul, insanların yaşamak istediği için yaşadığı bir il olmasından daha çok, okul ve meslek hayatı için bir nevi mecburiyet gibi görülen, en kalabalık şehirdir. Çalışma hayatı ve okul hayatı konusunda Türkiye genelinde en iyi fırsatları sunan bu ilde, yaşam şartları da bu yoğunluktan dolayı bir hayli zor olabilmektedir. Tüm bu insanların yaşaması için yapılan evler ve binalar, kiracılığın en çok görüldüğü il olmasını destekler. İnsanların bireysel olarak iş ve okul gibi sebeplerle bulunduğu İstanbul’da 1+1 ev kiralama şanslarının çok fazla olması, aileler için çok daha fazla odalı evleri de bulundurması pek çok hizmet sektörü için de iş fırsatları sunar. Nakliyat sektörü Florya semti gibi, İstanbul’un her yerinde özel bir rağbet görür. Firmamız Florya nakliyat şirketi olarak her türlü taşınma ya da nakliyat işlerinizde sizlerin yanında olarak, en güvenilir ve en kaliteli hizmetleri yıllardır olduğu gibi sunar.

Florya Nakliyat Şirketi

SİGORTALI TAŞIMACILIK

Florya Evden Eve Nakliyat

Kiracılığın en büyük avantaj ve aynı zamanda dezavantajlarından biri olan taşınma süreçleri, insanların ömrü boyunca birkaç kez de olsa başına gelen ve stresli geçen bir süreç oluyor. Evden eve nakliyat işlerinde, özellikle tek başına yaşayan insanlar için, neyi nasıl yapacağını bilememek ve plan yapamamak gibi durumlar en büyük stres kaynağı oluyor ve taşınma günü pek çok kargaşayı da beraberinde getiriyor. Ancak firmamızla anlaşmanız dâhilinde sizler için her türlü planlamayı yaparak sizlere bir harita sunuyor, üstünüze düşen işlerle ilgili sizlere bir liste sunuyoruz. İşlerin çoğunu firma çalışanlarımız üstleneceği için, sizlere sadece özel eşyalarınız ve kendiniz paketlemek istediğiniz eşyalarınız kalıyor.

Evden eve taşımacılık çok detaylı ve dikkat gerektiren bir iştir. Bu süreçte Florya evden eve nakliyat firmamız yılların kazandırdığı pek çok deneyim ve dersle, herhangi bir aksaklık yaşanmasına müsaade etmeden sizler için taşınma sürecini en kısa sürede hallediyor. Alanında eğitimli ve profesyonel çalışanlarımız ile evlerinizden taşınan eşyalarınız, aynı dikkat ve özenle yeni evinize taşınıyor ve de monte edilmiş eşyalarınız yine firma marangozlarımız tarafından istediğiniz yerde monteleme işlemlerini yapıyor. Sigortalı ve sözleşmeli olarak yaptığımız evden eve taşımacılık işlemleri ile eşyalarınızın güvenliğini sağladığımız gibi, sizlerin de memnuniyetini kazanıyoruz.

Florya Nakliyat

Şirketimiz olarak ilk önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile sizlere en kaliteli işçiliği sunar, en kısa sürede normal yaşamınıza dönmenizi sağlarız. Florya nakliyat olarak, yıllardır bu sektörde ilk sıralarda yer almamız, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmamızdan kaynaklanır ve bizler de bu bilinçle işlerimize daha sıkı sarılarak güveninizi asla boşa çıkarmayız. Diğer firmaların size sunacağı boş vaatleri asla göremeyeceğiniz firmamızda, sizler bizden ne talep ederseniz en kaliteli şekilde bu taleplerinizi karşılarız.

GÜVENLİ EŞYA TAŞIMA HİZMETİ

Florya Eşya Taşıma

Nakliyat şirketleri sadece evden eve taşınma sürecinde sizlere yardımcı olmaz. Nakliyat sektöründe eşya taşımacılığı, yük taşımacılığı, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, asansörlü taşımacılık ve eşya depolama gibi pek çok hizmet de sizlere sunulur. Firmamız olarak tüm işlemlerinizde bizi tercih ettiğinizde, rakiplerimizle aramızdaki farkı görme şansınız olacaktır. İşimizi ciddiyetle ve büyük bir dikkatle yürütür, aynı zamanda güler yüzlü çalışanlarımız ile herhangi bir gerginlik yaşanmasına müsaade etmeden bu stresli süreçleri sizlerle beraber yürütürüz. Eşya taşıma konusunda her türlü bilgi ve donanıma sahip olan firma çalışanlarımız, her türlü eşyanıza nasıl muamele edeceğini bilir ve bu bilinçle çalışır.

Florya Uygun Nakliyat

Her işçilikte olduğu gibi, nakliyat işlerinin de belli bir ederi vardır. Çalışanlarımızın bin bir güçlükle de monte ettiği, taşıdığı, paketlediği ve diğer adreste tekrar montaj sağladığı durumlarda fiziki olarak ekstra bir güç harcar. Biz de çalışanlarımızın sarf ettiği bu eforun karşılığını sizlerden talep ederiz. Pek çok firma gibi ucuz işçilik ya da ederinin üstünde bir ücret talep etmez, en uygun fiyatlarla taşımalarınızı sağlar ve işimizi güvenle bitiririz. Biz şirket olarak çalışanlarımıza verdiğimiz değer kadar sizlerin de memnuniyetini ön planda tutar, ne çalışanlarımızı ne de sizleri maddi anlamda sıkıntıya sokmayız.

OFİS TAŞIMA ÖNEMLERİ

Florya Ofis Taşıma

Ofislerinizin artık küçük gelmesi ya da muhitini değiştirmek gibi sebeplerle taşınma sürecine girdiğinizde, ofis taşımacılığı hizmetimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Ofis taşıma işi de ev taşıma kadar dikkat ve özen gerektiren, detaylı bir iştir. Firmamız olarak her türlü tedbir ve dikkat çerçevesinde ofis eşyalarınızı taşır, güvenle yeni adresine teslimini sağlarız. Ev taşımacılığında olduğu gibi eşyalarınızı sözleşme ve sigortalı olarak taşır, eşyalarınız için her türlü güvenlik önlemini firmamız olarak alırız.

Ofis taşımacılığında iki tip eşya grubu bulunur. Biri ofislerin hepsinde bulunan ofis mobilyaları, bir diğeri ise özel dosya, evrak ve belgelerin bulunduğu alanlardır. Bu süreçlerde güven temelli bir ilişki kurarak, sizlere herhangi bir sorun yaşatmaz, tüm eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz şekilde yeni adresine nakil ederiz.

Florya Parça Eşya Taşıma

Ev ve ofis gibi, istediğiniz herhangi bir yerden parça eşyalarınızı sizler için taşırız. Firmamız bünyesinde hizmet veren pek çok boyutta araçlarımız, parça eşya taşımacılığı için özel bölmelerle hizmet verir. Özel bölmelere sahip olması, eşyaların teslimatı ve taşınması sırasında herhangi bir gecikme ya da kaybolma, zarar görme gibi ihtimalleri ortadan kaldırarak, sizlere güvenle teslimini sağlar. Herhangi bir oda taşımacılığı, çeyiz eşyaları, işletme alanınız için herhangi bir mobilya ya da dekorasyon ürünleri, yazlıklardaki kalan eşyalarınız ve daha pek çok parça eşyanız firmamız tarafından güvenle sizlere ulaştırılır.

Florya Nakliyat Şirketi

KALİTELİ TAŞIMA HİZMETİ

Florya Eşya Yük Taşıma

Eşya ya da yük taşımacılığı konularında, firmamız tarafından her türlü eşyanız sözleşme ve sigorta şartlarında sizlere teslim edilir. Bu süreçte eşyalarınızın kayıp ya da deforme olması gibi durumlarda hak talep etme şansını sizlere firmamız olarak sunarız. Ayrıca nakliyat sırasında araç ve eşyalarınızın başına beklenmedik bir yangın, sel gibi doğal afet ya da saldırı gibi bir olumsuzluğun gelmesi gibi durumlar için de eşyalarınız firmamız tarafından sigortalıdır ve mağduriyet yaşamanız engellenir.

Florya Nakliyeci

Nakliyat şirketi dendiğinde bölgemizde ilk akla gelen firmalardan biri olarak, sizlere yıllardır en kaliteli işçiliği sunuyoruz. Alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile eşyalarınızın güvenliğini sağlar, sizlerin zora düşmenizi asla istemeyiz. Florya uygun nakliyat olarak verdiğimiz kaliteli hizmetler ile pek çok referanslarımız ışığında bölgesinde en çok tercih edilen firmalardan biri olarak, sizlerin her türlü taşıma işlemlerinizde yanınızda olduk ve oluyoruz.

Florya Uygun Taşıma

Bir işi çok ucuza yapan bir firma, ya personellerinin haklarını korumayacak ya da eşyalarınızın güvenliği konusunda sizleri mağdur edecektir. Her işin bir ederi olduğundan, doğru piyasa araştırması ile uygun ve makul fiyatlarla çalışan firmamıza ulaşmanız mümkün olacaktır.

Florya Nakliye

İstanbul ili gibi, taşınma ve ofis işlerinin çok fazla olduğu bir şehirde, sizler de nakliyat işlerinde kaliteli ve profesyonel bir firma ile çalışmak istediğinizde, firmamız her konuda sizlere hizmet verecektir. 7/24 Destek hizmet sağlamaktayız.

 

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ.

0212 233 79 58

0532 120 63 78