Fulya eşya taşıma                              

                                              

0532 120 63 78

 

Fulya eşya taşıma; Evden eve nakliye hassasiyet  gösterilmesi gerektiren bir durum dur.Nakliye firması olarak  evden eve,iş yeri,ofis taşıma  ve daha çok taşıma alanların da farklı bölgelere eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.Bu konuda önemli olan evden eve nakliyenin güvenli ve hızlı bir şekilde sonuçlanması dır.

Evden eve nakliye konusunda profesyonellik gerektiren ve uzman ekipmanlara tarafında güvenli ve kaliteli bir şekilde yapılmasıdır.İstanbul nakliye firmaların arasında en üst sıralara çıkmak taşıma işlerinizi sorunsuz ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız.

Fulya evden eve nakliyat firmaların arasında önemli bir yer almış olan firmamız gittikçe kendini daha çok geliştirerek sizlere daha pratik ve daha güvenli bir hizmet vermekteyiz. Ezytrans nakliyat olarak taşınacak eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde taşınması için A’dan Z’ye ambalajlama & paketleme ve mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafın da titiz bir şekilde yapılmaktadır.Geniş araç filomuzla her zaman uygun fiyatlarla uzman ekipmanlarımızla  taşıma hizmeti vermekteyiz.