Fulya nakliyat

Fulya nakliyat;Fulya mahallesin de fulya nakliyat olarak uygun fiyatlarla evinizi uzman kadromuzla güler yüzlü ve sağlıklı hizmet sunarak evinizi istediğiniz yere itinayla taşımaktayız. Firmamız tarafında eşyalarınız güvenilir bir şekilde taşımaktayız.Fulya nakliyat hizmetlerini profesyonel ekipmanlarımız  ve son teknoloji sayesinde eşyalarınızı daha güvenli ve daha kaliteli bir şekilde taşıma hizmetleri vermekteyiz. Taşıma aşamasın da kolilere yapılan numaralandırma çalışma sayesin de taşınacağınız yeni evinize eşyalarınızı yerlerine itina bir şekilde yapmaktayız.

Fulya uygun nakliyat uygun fiyat çok uygun ve ekonomik fiyatlarla güven içinde taşımak için firmamızı arayarak daha kaliteli bir şekilde taşıma hizmeti alabilirsiniz.Evden eve taşımacılık işi önemli bir iş olduğun da dolayı tecrübe gerektiren iştir. evden eve nakliyat işi her zaman profesyonel ekipmanlar tarafında daha sağlıklı ve dahagüvenli taşımacılık hizmetidir.Taşımayı dert etmeyin siz arayın biz taşıyalım güvenli taşımanın farkını görün,

Taşınacak eşyalarınızın en güzel şekilde ambalajlama & paketleme yaparak gerekli güvenceyi sağlayarak kırılma ve çizilmeleri önlüyoruz.Beyaz eşyalarınızı titiz bir şekilde patpatlarla ambalajlama yaparak taşıma sırasında zarar görmemesini önlemekte olan uzman kadromuz eşyalarınızı evden eve kapalı araçlara yükleyerek kusursuz bir şekilde aracımıza yerleştirip taşınacağınız yeni evinize isteğiniz üzere eşyalarınızı yerleştirip evinizi sizlere teslim etmekteyiz.

*Marangozlu taşıma

*Eşya ambalajlama & paketleme

*Sigortalı taşımacılık

*İş yeri yaşımacılık

*Ofis taşımacılık

*Depolama hizmeti

7/24 Destek hizmet vermekteyiz.

İletişim: 0532 120 63 78