Fulya Nakliye                                                        

                                  

0532 120 63 78

Fulya nakliye; Ezytrans evden eve nakliyat firmamız evini taşımak isteyen bireylere yardımcı olmak ve taşıma çarenize yardımcı olmak ve evden eve nakliyat hizmetleri vermekteyiz.Bu nedenle bir evin tüm eşyalarını taşıma bir ekip işidir. Taşımanızın olacağı zaman profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyarsınız bu nedenle bizi aramanız ve biz de destek hizmet almalısınız. Firmamız her zaman güvenli ve sigortalı taşıma hizmetleri vermekteyiz.

Fulya nakliyeciler; Evden eve nakliyat olarak her zaman güvenli ve kaliteli bir taşıma hizmeti sunmaktayız.Firmamız sizler en uygun fiyatlarla taşıma hizmeti vermekteyiz.Taşınacak eşyalarınızı uzman kadromuz tarafında A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın ambalajlama & paketleme yaparak mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafında itinayla yapılmaktadır. Askılık elbiselerinizi özel kolilere yerleştirip kırışmadan taşımasınız sağlamaktayız.

Evden eve nakliyat önem gösterilecek bir iştir.Bu nedenle eşyalarınızın daha sağlıklı taşınması için profesyonel ekipmanlarla taşımanız gerekmekte dır. Sizlere vereceğimiz hizmetler evden eve taşımacılık,parça eşya taşıma,ofis taşıma,yük taşıma,koli taşıma,iş yeri taşıma alanlarında güvenli hizmet vermekteyiz.