Fulya Taşıma

    0532 120 63 78

Fulya taşıma; Evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız ev,ofis,parça eşya,yük,koli,iş yeri taşıma alanlarında her zaman güvenli hizmet vermekteyiz. Firmamızın önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir. Bu güne kadar yaptığımız işlerden her zaman kazanmış olduğumuz müşteri memnuniyeti sayesinde uzun yıllardan beridir ayakta durmaktayız. Ezytrans evden eve nakliyat olarak yaptığımız işler her zaman uzman elemanlar tarafında yapılmaktadır.

Fulya taşımacılık; Nakliye işleri uzmanlık gerektiren bir iştir bu yüzden taşıma işlerinizde kurumsal firmamız bünyesi de gerçekleştirerek profesyonel elemanlarımız tarafında eşyalarınız güvenli ve sağlıklı ortamda taşımaktayız. Firmamızın her zaman sigortalı ve kaliteli hizmet vermekte olup  uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmet için bizi aramanız yeterli uzman ekipmanlarımız her zaman taşıma işlerinizi güvenle yapmaktayız.

Evden eve nakliye şirketi olarak taşıma işleminiz gerçekleştireceğimiz zaman A’dan Z’ye tüm eşyalarınız ambalajlama & paketleme yapılır. Ve mobilyalarınız monte demonte işlemleri marangozumuz tarafında itina bir şekilde yapılmaktadır.Geniş araç filomuzla uygun fiyatlarla taşıma işlerinizde sizlere yardımcı olmak ve sağlıklı iş sonucu elde etmekteyiz.