Gayrettepe evden eve nakliyat 

 

Gayrettepe evden eve nakliyat Şişli ve beşiktaş başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve,ofis,iş yeri,büro taşıma hizmeti vermekteyiz. Gayrettepe de  uzun yıllardan beri verdiğimiz hizmetlerden onur duymaktayız.Firmamız her zaman garantili ve sigortalı bir taşıma hizmeti yapmaktadır.Taşıma işlerinizi bize bırakın uzman ekipmanlarımız ile güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşıyalım Firmamız taşınacak eşyalarınıza önem göstererek taşımaktadır.

Evden eve nakliyat firmamız taşınmanız dan önce verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti tarafın da eşyalarınızı bakmakta olup ve taşıma için gerekli olan malzemeler ve araç belirlendikten sonda fiyat belirlenir ve taşıma günü için gerekli malzemeler,araç ve elemanlar hazırlanır eksiksiz bir şekilde taşıma günü eşyalarınızın nakliyesini yapmaktayız.

Evden eve taşımacılık profesyonel ekipmanlarımız tarafında taşınacak eşyalarını hasarsız ve kırılmadan taşınması için A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın ambalajlama & paketle ve mobilyalarınızın monte demonte işlemleri mobilyacımız tarafın da yapılmaktadır.Geniş araç filomuzla uygun fiyatlarla ve garantili taşıma sunmaktayız.

GÜLE GÜLE OTURUN.

İLETİŞİM: 0532 120 63 78