Göktürk Taşıma 

Evden eve nakliye hizmeti veren firmamız taşıma işlemlerinizi uygun fiyatlarla sigortalı ve güvenli bir şekilde taşımaktadır. Ezytrans evden eve nakliyat olarak Ev, ofis, yük, koli, parça eşya taşıma alanın da uzman elemanlarımızla garantili hizmet vermekteyiz. Göktürk nakliyat Firmamız birinci derecede müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Göktürk Taşımacılık 

Taşıma işlemlerinizi bize bırakın profesyonel elemanlarımızla sorunsuz ve sağlıklı bir hizmet anlayışıyla eşyalarınızın nakliyesini biz yapalım evden eve nakliye işleri sorumluluk gerektiren bir işlem olduğu kadarda uzmanlık gerekmektedir. Göktürk nakliye bu nedenle firmamızın tecrübeli ve deneyimli bir hizmetle eşyalarını taşımaktayız.

Göktürk Eşya Taşımacılık 

Göktürk ve İstanbul’un her semtinde nakliye hizmeti veren Ezytrans evden eve nakliyat firmamız taşıma esnasında eşyalarınızın zararsız taşınması gerekli olan tüm ünlemler alınarak eşyalarınızı ambalajlama & paketleme yaparak eşyalarınızın taşımaktayız. Göktürk evden eve nakliyat sonra mobilyalarınızı monte demonte işlemleri marangozumuz tarafında yapılarak taşınacağınız yeni evinize eşyalarınız isteğiniz üzere yerleştirip evinizi sizlere teslim etmekteyiz.

Sorunsuz taşıma için bizi arayın 7/24 destek hizmet vermekteyiz. 0532 120 63 78