Göktürk taşıma Evden eve nakliye hizmeti veren firmamız taşıma işlemlerinizi uygun fiyatlarla sigortalı ve güvenli bir şekilde taşımaktadır. Ezytran evden eve nakliyat olarak Ev,ofis,yük,koli,parça eşya taşıma alanın da uzman elemanlarımızla garantili hizmet vermekteyiz.Firmamız birinci derecede müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Göktürk taşımacılık Taşıma işlemlerinizi bize bırakın profesyonel elemanlarımızla sorunsuz ve sağlıklı bir hizmet anlayışıyla eşyalarınızın nakliyesini biz yapalım evden eve nakliye işleri sorumluluk gerektiren bir işlem olduğu kadarda uzmanlık gerekmektedir bu nedenle firmamızın tecrübeli ve deneyimli bir hizmetle eşyalarını taşımaktayız.

Göktürk eşya taşımacılık Göktürk ve İstanbul’un her semtinde nakliye hizmeti veren ezytrans evden eve nakliye firmamız taşıma esnasında eşyalarınızın zararsız taşınması gerekli olan tüm ünlemler alınarak eşyalarınızı ambalajlama & paketleme yaparak eşyalarınızın taşımaktayız.Daha sonra mobilyalarınızı monte demonte işlemleri marangozumuz tarafında yapılarak taşınacağınız yeni evinize eşyalarınız isteğiniz üzere yerleştirip evinizi sizlere teslim etmekteyiz.

Sorunsuz taşıma için bizi arayın 7/24 destek hizmet vermekteyiz. 0533 203 47 04