Gülbağ taşıma; Ezytrans nakliyat olarak taşınacak eşyalarınızın profesyonel ekipmanlarımız tarafın da yapmaktayız. firmamızın birinci prensibi müşteri memnuniyetidir. Sizlerin taşıma gibi sorunlarınız için bizleri aramanız yeterli eşyalarınızı hasarsız ve sorunsuz taşıma için taşınacak evinizi bize bırakın kaliteli taşımanın farkını görün evden eve nakliyat olarak her zaman dürüst ve samimi bir şekilde taşıma hizmetleri vermekteyiz.

 

Gülbağ yük taşıma;

Taşınacak her türlü eşyalarınızı uygun fiyatlarla taşımaktayız. Gülbağ ve İstanbul’un her ilçesine  evden eve taşıma hizmetleri itina bir şekilde yapmaktayız. Firmamız bünyesinde taşıma işlemleriniz hasarsız ve sorun bir taşıma için A’dan Z’ye tüm eşyalarınızı ambalajlama & paketleme yapan uzman ekipmanlarımız ve mobilyacımız tarafın da monte demonten işlemleri titiz bir şekilde yapılmaktadır.

Gülbağ eşya taşımacılık; Ezytran nakliyat firması olarak sizlere vereceğimiz hizmetler evden eve taşımacılık,ofis taşımacılık,parça eşya taşıma,yük taşıma,büro taşıma,iş yeri taşıma, alanlarınında kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktayız. Uzman kadromuz her zaman severek işini yapmakta ve çalışma sırasın da müşterilerimize herhangi bir olumsuz davranış yaşatmadan işini yapmaktadır.Biz arayın EZYTRANS nakliyat farkıyla evinizi taşıtın taşınacağınız yeni evinize isteğiniz üzere eşyalarınızı yerleştirip sizlere teslim etmekteyiz.

Firmamız 7/ 24 destek hizmet vermektedir.

İletişim: 0532 120 63 78