Gülbağ uygun nakliyat; Olarak ev,ofis,parça eşya taşıma,yük taşıma,iş yeri taşıma,büro taşıma alanın da profesyonel ekipmanlarımız eşliğin de hizmet vermekteyiz. Ezytran nakliyat olarak öncelik her zaman müşteri memnuniyeti dır. Taşımayı dert etmeyin siz arayın biz taşıyalım hızlı,güvenli ve kaliteli taşıma imkanı sağlamaktayız.

Gülbağ taşıma firması; Taşıma firması olarak her zaman uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenli taşıma hizmeti vermekteyiz. Ezytrans nakliyat olarak taşıma sırasında eşyalarınızın hasarsız ve kılmaması için A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın ambalajlama & paketleme işlemi profesyonel ekipmanlarımız tarafında yapılır.Daha sonra mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafın da itinayla yapılmaktadır.

Evden eve nakliyat; Firmamız eşyalarınızın daha sağlıklı taşınması için sizlere verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti taşımanız dan önce ekspertiz tarafında eşyalarınızın keşif yapılır ve eşyalarınız için gerekli malzemeler ve eşyalarınızı alacak kapasitede araç hazırlanır taşıma günü eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde uzman kadromuz tarafın da paketleme yapıldıktan sonra eşyalarınızın taşımasını sağlamaktayız. Taşınacağınız yeni evinize isteğiniz üzere eşyalarınızı yerleştirmekteyiz.

7/24 Destek hizmet imkanı sunmaktayız.

İletişim: 0532 120 63 78