Gültepe uygun nakliyat

 

Gültepe uygun nakliyat Evden eve nakliyat firması olarak ev & ofis taşıma alanlarını da güvenli taşıma hizmeti vermekteyiz. Firmamızın birinci prensibi müşteri memnuniyeti dır. Gültepe ve İstanbul’un her ilçesine verdiğimiz taşıma hizmeti ile her zaman uzman elemanlarla garantili ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Gültepe uygun nakliye taşımanızdan önce verdiğimiz ücretsiz ekspertiz  hizmeti tarafında  taşıma sırasında daha sağlıklı ve sorun bir taşıma için daha önceden eşyalarınıza bakılır ve gerekli olan hizmet şartlarımız anlatılır.Daha sonra taşıma fiyatı belirlendikten sonra taşıma günü için gerekli malzemeler ve araç ayarlanır taşıma günü eksiksiz bir şekilde taşıma hizmeti vermek için belirlediğimiz saatte adreste olmaktayız.

Gültepe nakliyeciler olarak taşıma hizmetleri vererek geniş bir çevre kitlesi elde etmekteyiz. Taşıma sektörün de güven,sigorta,kaliteli taşıma hizmeti çok önemlidir. bu nedenle bizleri arayarak kaliteli ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı nakliyesini yapabilirsiniz.

Taşıma esnasında eşyalarınızın güvenli bie şekilde taşınması için profesyonel elemanlarımız tarafında A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın ambalajlama & paketleme yapıp ve mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafında itina bir şekilde yapılmaktadır.Firmamız 7/24 destek hizmet vermekte dır. eşyalarınızı eski evinizde alıp yeni evinize taşıyarak güler yüzlü elemanlarımız ile yeni evinizde isteğiniz üzere yerleştimetde olup evinizi sizlere teslim etmekteyiz.

İLETİŞİM: 0532 120 63 78