Halkalı evden eve firmaları firmamız verdiği evden eve nakliye hizmetinde her zaman müşteri memnuniyetine özen göstererek eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Ezytrans nakliyat olarak sigortalı ve garantili hizmet şartıyla taşıma alanın da en üst sıralarda yer almaktayız. Evden eve nakliyat işi uzmanlık ve profesyonellik gerekmektedir. Taşınacak eşyalarınızı bize teslim edin siz keyfinize bakın uzman elemanlarımız tarafında titiz bir hizmet anlayışıyla eşyalarınızın nakliyesini yapmaktayız.

Halkalı evden eve  firmamız taşıma alanında bir numara olarak kendini kanıtlamıştır.Bu nedenle EV İLE OFİS taşıma işlerinizde gönül rahatlığıyla bize emanet ederek rahat ve güvenli taşıma hizmeti ala bilirsiniz.Eşyalarınızın hasarsız ve kırılmadan taşınması için profesyonel elemanlarımız tarafında ambalajlama ile paketleme yaparak taşımaktayız. Ayrıca sökülecek beyaz eşya ve mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafında itina bir şekilde yapılmaktadır.

Halkalı evden eve telefonları 0533 203 47 04 telefonda bizi arayarak gerekli bilgileri alarak daha konforlu bir taşıma ve uzman elemanlarımızla sigortalı hizmet alabilirsiniz. Eşyalarınız taşımadan önce ekspertiz tarafında daha önceden keşif yapılır ve gerekli bilgi ve yapılacak işlerle alakalı bilgi vererek eşyalarınızı taşımaktayız.

One thought on “Halkalı evden eve firmaları Ezytrans ev taşımacılık”

  1. Evimi taşıdılar gerçekten çok profesyonel bit ekip eşliğinde iyi bir iş çıkardılar paketlemeyi ve montajınıda kendileri yaptılar çevremdeki herkese önereceğim
    TEŞEKKÜRLER “EZY” TRANS.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir