Halkalı evden eve taşımacılık 15 yıldan bu yana evden eve nakliye sektöründe yaptığımız garantili ve sigortalı işlerden dolayı her zaman üst sıralarda yer almaktayız.Firmamızın birinci prensibi her zaman müşteri memnuniyetidir.Halkalı da yaptığımız işlerden garantili ve güvenli bir hizmet anlayışıyla güler yüzlü elemanlarımız ile pratik bir taşıma hizmeti sunmaktayız.

Halkalı evden eve taşıma firmaları Taşıma işlerinizde son teknoloji evden eve nakliye araçlarımızla eşyalarınızı hasarsız ve sorunsuz bir şekilde profesyonel elemanlarımız bünyesinde taşımasını sağlamaktayız.Evden eve nakliye olarak taşıma esnasında oluşacak olumsuz hasarlara karşı önlem almak için eşyalarınızın tüm ambalajlama ile paketleme yaparak taşımaktayız. Ayrıca beyaz eşya ve mobilyalarınızın sökülüp gideceğiniz yeni evinize isteğiniz üzere yerlerine tekrar mobilyacımız tarafında montajı yapılır.

Halkalı evden eve taşıma telefonları 0533 203 47 04 numaradan arayarak bize ulaşabilirsin firmamız 7/24 destek hizmet vermekteyiz.

One thought on “Halkalı evden eve taşımacılık”

  1. Ezy nakliyat hem firma olarak hem de ekibi itibarıyla kaliteli sonuç vermektedirler ben evimi halkalidan sariyere taşıdım herhangi bir sıkıntı çete sorun yaşamadım firma profesyonel hizmet verdi banada teşekkür etmekten başka bişey kalmadı tüm esyalarimi monte demonte ve paketleme işlemi sorunsuz bir şekilde yaptılar firma yetkilileri ne ve ekibine teşekkür ederim herkese tavsiye ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir