Kadıköy Nakliyat Şirketi 

Olarak uzun yıllardır müşterilerimize ev, ofis, fabrika taşıma ve eşya depolama gibi hizmetler sunuyoruz. Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren sözleşmeli hizmet veriyor. Nakliye sözleşmesi imzalayarak hem müşterilerimizin memnuniyetini hem de eşyaların güvenliğini sağlıyoruz. Nakliyat hizmeti vermek için K1 ve K3 taşıma belgesi, tecrübeli ve eğitimli personel, özel tasarıma sahip araçlar ve teknolojik imkânlar gereklidir. Kadıköy Nakliyat şirketi hizmetinin en önemli prensibi kontrollü ve planlı hareket etmektir. Hizmetlerimizde her zaman planlı davrandığımız için müşterilerimizin mağdur olmasını engelliyoruz. Kadıköy nakliyat şirketi Sektör çok rekabetçi bir ortamdan oluştuğu için kaliteli hizmet alabilmek için dikkatli olmalısınız.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Eşyaların eski adresten alınarak yeni adrese taşınmasına ve yerleştirilmesi işlemine evden eve nakliyat denir. Normal nakliyat işleminden tamamen farklı bir hizmettir. Beş farklı aşamadan oluşur. Kadıköy evden eve nakliyat  Taşınacak olan adresteki eşyaların demontajı yapılır. Bu eşyalar uygun ürünler kullanılarak paketlenir. Nakliye aracına özenle taşınır ve yerleştirilir. Yeni adrese teslim edilir.

Evden eve nakliyat sözleşmesi firmamız ve müşterimiz arasında imzaladığımız iki nüsha halinde oluşan bir sözleşmedir. Sözleşmenin içeriğinde taşınacak olan açık adres, nakliyat ücreti, taşıma için kullanılacak aracın plakası, firmanın iletişim bilgileri ve nakliyat işlemi için gereken personel sayısı yer alır. Kadıköy nakliyat  olarak sözleşme imzalamamızın tek amacı güvenilir hizmet sağlamaktır. Firma olarak müşterilerimize en önemli tavsiyemiz sözleşme imzalamayan firmalara itibar etmemeleridir. Aksi halde maddi ve manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Sözleşme sayesinde hizmet bitiminde firma sizden ek ücret talep edemez.

Kadıköy nakliyat şirketi

Güvenli Nakliye Nasıl Yapılır?

Kadıköy Nakliyat

Kadıköy ilçesi nakliyat sektöründe merkez haline gelen önemli ilçeler arasındadır. Teknolojinin ilerlemesi ile nakliyat sektöründe önemli adımlar atılmıştır. Firmamız teknolojinin son ürünü olan asansörlü nakliyat hizmeti veriyor. Mobil bir aracın üzerine yerleştirilen ve raylı çalışma sistemi olan asansörlü nakliyat en güvenilir hizmettir. Mobilya ve beyaz eşya gibi hacim olarak büyük ve ağır olan ürünlerin sorunsuz taşınmasını sağlar. Yüksek binalarda ve dar merdiven boşlukların taşınma işlemi  oldukça zordur. İstenmeyen iş kazaları da meydana gelebilir. Kadıköy nakliyat şirketi Firmamız yıllardır asansörlü taşıma sistemini kullanarak güvenli hizmet sunar. Hem çalışanlarımızın can güvenliğini sağlamak hem de müşterilerimizin eşyalarını korumak için tüm imkânlarımızı kullanıyoruz. Ayrıca kısa sürede taşıma işlemini gerçekleştirmek için büyük avantaj sağlayan bir yöntemdir.

Kadıköy Ev Taşıma

Ev taşıma özellikle kadınlar için büyük bir sorun olmaktadır. Eşyaların toplanması, paketlenmesi ve yeni adrese yerleştirmesi gibi aşamalarda büyük bir çaba sarf etmeleri gerekir. Bu nedenle kadınlar genel olarak ev taşıma işlemini sevmezler. Firmamız profesyonel ekibi ile ev taşıma işlemini korkunuz olmaktan çıkartır. Kadıköy ev taşıma Müşterilerimizin talebi doğrultusunda eşyaların toplanması işlemini de uzman kadromuz ile birlikte gerçekleştiriyoruz.

Ev taşıma işleminde genel olarak müşteriler evlerini kendileri toplar ve paketler. Ancak eşyaların kırılmaması ve taşınma işleminin en kısa sürede tamamlanması için toplanma aşamasını bizlere bırakabilirsiniz.

Kadıköy Yük Eşya Taşıma

Kadıköy nakliyat müşterilerine her türlü yük ve eşya taşıma hizmetini veriyor. Firma olarak sahip olduğumuz tüm araçlarımız her türlü yük ve Kadıköy eşya taşıma işlemine uygundur. Her geçen yıl araç ve personel sayımızı artırarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Firmamız 7/24 hizmet prensibi ile çalıştığı için her zaman bize ulaşabilirsiniz. Yük taşıma işlemi basit gibi görünen ancak çok kompleks yapısı olan bir işlemdir. Taşınan yüke herhangi bir hasar vermeden ve istenilen zamanda teslim edilmesi büyük bir tecrübe gerektirir. Yükün maddi değeri ne olursa olsun her zaman aynı özen ve hassasiyet ile taşınması gerekir. Firmamızın belirli bir taşıma prosedürü vardır. Taşınan yük ne olursa olsun aynı prosedürü uyguladığımız için eşyalarınıza kesinlikle herhangi bir zarar gelmez. Müşterilerimize hizmet vermeden önce hangi şartlar altında yük ve eşya taşıdığımızı detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Aklınıza takılan her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz.

Kaliteli Taşıma Hizmetleri

Kadıköy Ofis Taşıma

Ofis taşıma işleminde taşınan eşyalar ofis mobilyaları, önemli evraklar, kullanılan teknolojik eşyalar ve diğer ofis malzemeleridir. Bu ürünlerin maddi ve manevi değerleri çok yüksek olabilir. Özellikle önemli evraklar taşınırken büyük bir titizlik gerektirir. Güvenli hizmet sunabilmek için ilk olarak tespit işlemini gerçekleştiriyoruz. Kadıköy ofis taşıma olarak Teknik ekibimiz ofise gelerek tespit aşamasını tamamlıyor. Bu aşamadan sonra gerekli olan araç modeline karar verilir.

Planlama tamamlandıktan sonra demontaj ve kolileme aşaması yapılıyor. Eşyaları belirli bir düzene göre kolileyip etiketliyoruz. Bu sayede yerleştirme aşamasında büyü avantaj elde etmiş oluyoruz. Sıralamış olduğumuz bu adımların hepsi nakliye ücretine tabidir. Firmamız hizmet öncesi talep ettiği ödemeden farklı herhangi bir ücret talep etmez.

Kadıköy Uygun Nakliyat

Taşımacılık sektöründe müşteriler ve firmaların anlaşamadığı en genel konu hizmet ücretleridir. Akaryakıtların sürekli olarak zamlanması, ülke genelinde yaşanan ekonomik krizler, salgın hastalıklar, taşıma için gerekli olan araçların satın alma maliyetlerinin yükselmesi, çalışan personel sayısının atması gibi durumlar nedeni ile hizmet ücretleri sürekli olarak artış gösterir.

Firmamız kendi içerisinde yaşanan böyle olumsuz durumlar müşterilerine kesinlikle yansıtmaz. Kadıköy uygun nakliyat Özellikle yakıt maliyeti ve firma giderlerinin artması vermiş olduğunuz hizmetlerin kalitesini düşürmez. Müşterilerimizin memnuniyeti ve bütçelerine uygun hizmetleri almalarını sağlamak amacı ile çalışıyoruz. Uygun fiyata kaliteli hizmet sunduğumuz için sürekli olarak tercih ediliyoruz.

Kadıköy Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı son yıllarda büyük ilgi görmektedir. Özellikle öğrencilerin sık sık ev değiştirmesi nedeni ile ortaya çıkmıştır. İş yerinde kullanılan makinelerin değişmesi, bekârların parça eşya satın alma ihtiyacı gibi nedenler bu hizmet alanının genişlemesine imkân tanımıştır. Firmamız da müşterilerinin mağdur olması ve az sayıdaki eşyalara yüksek ücretler ödemesini engellemek adına profesyonel bir şekilde bu hizmeti vermektedir. Parça eşyanızın türüne uygun nakliye araçlarımız ile hizmet verdiğimiz için sabit bir ücreti yoktur. Hizmet almadan önce taşınacak olan eşyanın türü, taşıma yöntemi ve iki adres arasındaki mesafe göz önünde bulundurularak ücret hesaplanır. Kadıköy Parça eşya taşıma ücretleri genel olarak uygun fiyatlıdır. Bu nedenle piyasa değerinin üzerinde veya altında hizmet ücreti talep eden firmalara itibar etmenizi tavsiye etmiyoruz. Taşınan eşya ne olursa olsun mutlaka sigortalanmalıdır. Sigortasız hizmet veren firmalar  eşyada hasar oluşması karşısında sorumluluk kabul etmezler. Manevi değeri yüksek olan eşyalar için de sigorta talep etmenizi öneriyoruz.

Kadıköy nakliyat şirketi

Şehir İçi Ve Şehirler Arası Taşımacılık

Kadıköy Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat uzun mesafeler nedeni ile mutlaka profesyonel firmalardan alınmalıdır. Uzun mesafede eşyaların zarar görmemesi imkânsız denecek kadar azdır. Şehirler arası parça eşya taşıma  Ancak yeterli donanıma sahip araçları bulunan ve profesyonel eşya paketleme hizmeti veren firmalardan alınan hizmetler sayesinde güvenli taşıma hizmeti alabilirsiniz. Araçlarda yaşanan sarsıntılar, eşyaların üst üste dizilmesi, taşınan araçların eski olması hava koşullarına karşı dayanıksız olması gibi nedenlerle eşyalara zarar gelebilir.

Ülkemiz dört mevsimin yaşandığı bir yerdir. Bu nedenle iller arasında hava değişikliği çok sık yaşanır. Şehirler arası nakliye hizmeti almadan önce aracın yağmur sularına karşı dayanıklı olup olmadığını sorgulamalısınız. Evden eve nakliyat hizmetini ayrıcalıklı bir şekilde almak isterseniz vakit kaybetmeden uzman kadroya sahip olan firmamıza ulaşabilirsiniz. Etiler parça eşya taşıma

7/24 Destek hizmet vermekteyiz. 

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ.

0212 233 79 58

0532 120 63 78