Kağıthane evden eve nakliyat uygun ve garanti hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bize verdiği destekten dolayı başarılarımızın devamını sağlamaktayız. Nakliye firmamız eşyalarınızı daha sağlıklı ve güvenli taşımak için uzman elemanlarla taşıma hizmeti vermektedir. Ezytrans nakliyat olarak Ev,Ofis taşıma alanlarında sigortalı ve garantili hizmet vermekteyiz.

Kağıthane evden eve nakliyat firmaları Kağıthane ve İstanbul’un her yerine verdiğimiz nakliye hizmeti sayesinde büyük bir müşteri kitlesi elde etmekteyiz. Taşıma işlerinizde sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde taşıyarak müşteri memnuniyetine önem vererek daha güvenli bir bir biçim de nakliye hizmeti vermekteyiz.

Kağıthane evden eve nakliyat firması nakliye firmaların arasında her zaman en üst sıralarda yer alarak gün geçtikçe gelişen teknoloji sayesinde son model araçlarımızla eşyalarınızı kırılmadan dökmeden profesyonel elemanlarımız tarafın da titiz bir şekilde taşımaktayız.

 

Kağıthane evden eve nakliyat telefonları  7/24 destek hizmet vermekte olan evden eve nakliye firmamız iletişim bilgilerimiz 0532 120 63 78 numaralı dan arayarak gerekli bilgi ve hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Taşıma sırasında eşyalarınızın daha  güvenli ve sağlıklı taşınması için uzman elemanlarımız tarafında A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın ambalajlama ile paketleme yaparak taşımaktayız. Mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafında itina bir şekilde yapılmaktadır.

*Sigortalı taşıma

*marangozlu taşımacılık

*Eşya paketleme

*geniş araç filomuz

 

İLETİŞİM: 0532 120 63 78