Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Uygun ve garanti hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bize verdiği destekten dolayı başarılarımızın devamını sağlamaktayız. Nakliye firmamız eşyalarınızı daha sağlıklı ve güvenli taşımak için uzman elemanlarla taşıma hizmeti vermektedir. Ezytrans evden eve nakliyat olarak Ev, Ofis taşıma alanlarında sigortalı ve garantili hizmet vermekteyiz.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Firmaları 

Kağıthane ve İstanbul’un her yerine verdiğimiz nakliye hizmeti sayesinde büyük bir müşteri kitlesi elde etmekteyiz. Kağıthane parça eşya taşıma ile Taşıma işlerinizde sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde taşıyarak müşteri memnuniyetine önem vererek daha güvenli bir bir biçim de nakliye hizmeti vermekteyiz.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Firması 

Nakliye firmaların arasında her zaman en üst sıralarda yer alarak gün geçtikçe gelişen teknoloji sayesinde son model araçlarımızla eşyalarınızı kırılmadan dökmeden profesyonel elemanlarımız tarafın da titiz bir şekilde taşımaktayız.

 

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Telefonları 

 7/24 destek hizmet vermekte olan evden eve nakliye firmamız iletişim bilgilerimiz 0532 120 63 78 numaralı dan arayarak gerekli bilgi ve hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Kağıthane nakliyat ile Taşıma sırasında eşyalarınızın daha  güvenli ve sağlıklı taşınması için uzman elemanlarımız tarafında A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın ambalajlama ile paketleme yaparak taşımaktayız. Mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafında itina bir şekilde yapılmaktadır.

Kağıthane Güvenli Evden Eve Nakliyat

Özellikle yoğun bölgelerde, Kağıthane evden eve nakliyat işlemleri talep edilir. Bununla birlikte; dar yolları ve yüksek katlı evleri olan bölgede evden eve nakliyat işlemleri için firmalar ile anlaşılarak taşıma işlemleri gerçekleşir
Ülkemizde özellikle taşınma işlemlerinin çoğaldığı bölgeler vardır. Bu bölgelerden biride Kağıthane bölgesidir. Yoğun nüfusun olduğu ve sanayinin geliştiği bu bölgede ekonomik veya başka sebeplerden bir konuttan başka konuta taşınma durumları yaşanır.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Aşamaları Nelerdir?

Kağıthane Nakliye

Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte firmalar talepleri alarak Kâğıthane bölgesinde eksperi ile planlama yapar. Buna istinaden eksper ile evleri ziyaret ederler. Sonrasında nakliyat taleplerine uygun planlama gerçekleşir.
Bununla birlikte evin durumuna, apartmanların yapısına ve yolun durumuna uygun koordinasyon gerçekleşir.

Tüm planlar ile Kağıthane evden eve nakliyat eşyaların niteliğine uygun taşıyabilecek büyüklükte araçlar ayarlanır. Sonrasında ambalaj malzemesi ve sayısı belirlenir.
Taşıma yapılacak eve istinaden personel ve asansörlü sisteminin kurulması planlanır. Aynı zamanda garantili hizmet vermek için eşyaların sigorta değeri tespit edilir.
Evden eve nakliye işlemlerinde en önemli unsur tüm bu çalışmalar ile nakliyat ekspertizi sonrasında yazılı teklif yani sözleşme belirlenmesidir.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat İşlemlerinde Hangi Hizmetler Bulunur?

Kağıthane Uygun Nakliyat

Nakliye işlemlerinde ve taşınma gününde experler taşınmayı gerçekleştiren nakliyat taşınma ekibi ile taşıma işlemini takip eder. Resmi işlemler sonrasında evlerde niteliğine göre bulunan eşyalar çeşitli boy ve ebatlara ayrılır.
Bununla birlikte; eşyalar koli ve paketleme ile taşınmaya hazır olur. Ayrıca niteliğine göre ayrılan eşyalar paketlenerek numaralandırılır ve eşyaların niteliğine göre araca yerleştirilir.
Özellikle Kağıthane evden eve nakliyat çok katlı binalarda asansörlü sistem ile yüksek katlı binalarda işlem sağlanır. Bununla birlikte çok katlı binalarda asansörlü nakliye araçlar tahmini 40 metreye kadar çıkabilir.
Aynı zamanda özel yapım vinç araçları ile birlikte işlem sağlanır.
Kağıthane evden eve taşımacılıkta sunulan hizmetler aşağıdaki şekilde gerçekleşir:

Giysi Toparlama veya evde yer alan diğer eşyaları depolamak için toplama işlemleri.
Eşya Sökme ve yeni eve tekrar montaj sağlama işlemleri
Beyaz Eşya Sökme yerinden alıp araca yerleştirme ve yeni eve tekrar montaj sağlama.
Elektronik eşya sökme kabloların ve eşyaların güvenliği işlemleri.
Koli Taşıma eşyaların kolilere uygun şekilde tasniflenmesi işlenmesi.

*Sigortalı taşıma

*marangozlu taşımacılık

*Eşya paketleme

*geniş araç filomuz

 

İLETİŞİM: 0532 120 63 78