Kağıthane nakliyat 15 bu yana Kağıthane de verdiğimiz evden eve nakliye hizmeti ile taşıma sorununuzu ortada kaldırarak profesyonel elemanlarımızla güvenli nakliye hizmeti vermekteyiz.Sizlerinde bildiğiniz gibi evden eve nakliye işi uzmanlık gerekmektedir bu nedenle taşımanızı bize bırakın sigortalı ve garantili bir şekilde taşımaktayız.Kağıthane ve çevre ilçelere güvenli hizmet vererek büyük bir talep ve müşteri kitlesi kazanmakta olan firmamız her geçen gün daha iyi hizmet imkanıyla nakliye işlerinizi yapmaktayız.

Kağıthane nakliyat firmaları taşımacılık hizmeti veren firmamız her zaman bütçenize uygun bir şekilde nakliye hizmeti sunmaktayız.Kağıthane sakinlerinin taşıma sorunlarını gidermek için uzman elemanlarımızla ve geniş araç filomuzla sizlere yardımcı olmak ve sizlere sorun yaşatmadan daha güvenli bir ortam da eşyalarınızı taşımaktayız.

Kağıthane nakliyat firması Ezytran nakliye olarak profesyonel elemanlarla sorunsuz ve en uygun şekilde tüm taşıma işlerinizi yapmaktayız. Taşımadan önce eşyalarınızın ekspertiz tarafında eşyalarınız taşıma öncesi keşif yapılır ve gerekli bilgiler sizlere anlatılır.Daha sonra taşıma tarihiniz belirlenir ve daha sonra taşıma günü için gerekli malzemeler ve araç hazırlanır.Nakliye günü için eksiksiz bir şekilde adreste olup A’dan Z’ye tüm eşyalarınız ambalajlama & paketleme yapılarak nakliye işlerinizi yapmaktayız. Ayrıca marangozumuz tarafında mobilyalarınızın monte demonte işlemleri itina bir şekilde yapılmaktadır

İletişim: 0532 120 63 78