Kemerburgaz taşıma altında her zamana güvenli hizmetlerimiz sorunsuz bir şekilde devam etmektedir.15 yıldan bu yana sizlere verdiğimiz güvenli ve garantili taşıma nedeniyle her zaman üst sıralarda yer alarak güveninizi kazanmaktayız. Firmamız uzman elemanlar ile verdiği hizmetlerde mutluluk duyarak daha iyi sonuçlar elde ederek sağlıklı bir taşıma imkanlarıyla eşyalarınızı taşımaktayız.

Kemerburgaz taşıma işlemleri Evden eve nakliyat olarak EV & OFİS taşıma alanında profesyonel elemanlarımız tarafında sigortalı,garantili, taşıma hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliye denilince kemerburgaza ilk akla gelen firmamız geniş araç filomuzla uygun ve ekonomik bir taşıma hizmeti sunmaktadır.Bizim için öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir. Taşımayı dert etmeyin siz arayın firmamız uzman elemanlarımızla taşınacak eşyalarınızı anahtar teslim eski evinizde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde alıp yeni evinize nakliyesini yaparak isteğiniz üzere eşyalarını yerleştirip sizlere teslim etmekteyiz.

Kemerburgaz eşya taşımacılık Firmamız taşınacak eşyalarınızı hasarsız ve güvenli taşıma için profesyonel ekipmanlarımız tarafında A’dan Z’ye tüm eşyalarınızı ambalajlama ile paketleme yaparak mobilyacımız tarafında mobilyalarınızın monte demonte işlemleri titiz bir şekilde yapılmaktadır.

İletişim: 0532 120 63 78