Kurtuluş Nakliyat

Kurtuluş Uygun Nakliyat

Olarak nakliye sektöründe 15 yıldan bu güne her zaman güvenli ve kaliteli hizmet vermeye devam etmekte olan evden eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine önem vererek ve sizlerin güvenini kazanmış olan Kurtuluş ev taşıma firmamız taşıma işlemlerinize önem vererek günümüzde bu yana evden eve nakliye hizmetini vermekteyiz. Ezytrans nakliyat olarak her zaman gelişmiş teknoloji ve ihtiyacınız olan taşıma işlerinizde uygun fiyatlarla ve kaliteli taşıma hizmetleri vermekteyiz.

Kurtuluş Güvenli nakliyat

kurtuluş nakliye şirketi olarak her zaman garantili ve sigortalı bir taşıma hizmeti vermekteyiz. Firmamız taşımacılık alanında uzun yılların verdiği deneyimli ve uzman elemanlarımız tarafında yaptığımız güven verici işlerden dolayı mutluluk duymaktayız. Kurtuluş nakliye Taşıma işlemlerinizi daha sağlıklı bir şekilde taşınması için verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti tarafında ekspertiz tarafında eşyalarınıza bakılır gerekli olan bilgiler ve yapılacak işler sizlere anlatılır.

Daha sonra fiyat belirlenir ve taşıma tarihiniz belirlendikten sonra taşıma günü için gerekli olan malzemeler ve eşyalarınız alacak araç belirlenir taşıma günü geldiğinde eksiksiz bir şekilde uzman elemanlarımız ile A’dan Z’ye tüm eşyalarınızı  ambalajlama & paketleme yapıp ve mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafın da itina bir şekilde yapılmaktadır. Taşınacağınız yeni evinize profesyonel ekibimiz tarafında isteğiniz üzere eşyalarınızı yerleştirip sizlere anahtar teslim eviniz teslim etmekteyiz. Kurtuluş Evden eve nakliyat firması olarak evden eve, ofis, parça eşya, yük, iş yeri, büro taşıma alanlarında güvenli hizmet sunmaktayız.

 

7/24 destek hizmet veren firmamız,

*Ambalajlama & paketleme

*Marangozlu taşıma

*Sigortalı taşıma

*Geniş araç filomuz

*Depolama hizmeti

*Fuar taşımacılık

*İş yeri taşımacılık

0532 120 63 78