Kurtuluş Nakliye 

Kurtuluş nakliye; Evden eve nakliyat 15 yıldan bu yana kurtuluş da EV & OFİS taşıma alanında verdiğimiz güvenli ve ekonomi taşıma hizmeti ile her zaman kaliteli ve sorunsuz taşıma hizmetleri vermekteyiz.Ayrıca geniş araç filomuzla uygun fiyatlarla evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktayız.Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye hizmetleri veren firmamız taşınacak eşyalarınızı sigortalı ve garantili bir şekilde taşımaktayız.

Evden eve nakliyat;kurtuluş nakliye olarak deneyimli elemanlarımızla işle sizlerin taşıma işlerinizi daha güvenli ve daha sağlıklı ortamda taşımaktayız. Ezytrans  evden eve nakliyat olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem vererek daha çok başarı elde etmekteyiz.Firmamız taşımanız dan önce ekspertiz tarafında eşyalarınıza bakılır ve gerekli bilgiler anlatılır ve taşıma fiyatı belirlenir.

Ezytrans evden eve nakliyat firmamız taşıma olanın da her zaman profesyonel elemanlar tarafında hizmet sunarak güler yüzlü ve uzman elemanlarla taşıma esnasında eşyalarınızın hasarsız ve zararsız bir taşıma için A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın ambalajlama & paketleme yaparak mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafında itina bir şekilde yapmaktayız. Eski evinizde eşyalarınızı alıp yeni evinize isteğiniz üzere yerleştirip anahtar teslim evinizi sizlere teslim etmekteyiz.

GÜLE GÜLE OTURUN