Kurtuluş ucuz nakliyat

 

Kurtuluş ucuz nakliyat Taşıma işlerinizi itina bir şekil de yapmakta firmamız uzman elemanlarımız tarafında eşyalarınızı daha garantili bir şekilde taşımaktayız. Ezytrans nakliyat olarak EV & OFİS taşıma alanlarında profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamızın birinci derece müşteri memnuniyeti dır. Taşımayın dert etmeyin siz arayın biz taşıyalım sigortalı ve sağlıklı taşıma için hizmet vermekteyiz.

Evden eve nakliye şirketi olarak her zaman uygun ve ekonomik  bir şekilde taşıma hizmeti vermekteyiz.Evden eve nakliye işi uzmanlık gerektiren bir iş olduğu gibi de profesyonelce yapılması gerek ve hasarsız bir taşıma için uzman kadromuz bünyesinde yapılmaktadır.Taşıma işlemleriniz den önce sizlere verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ekspertiz tarafında eşyalarınız daha önceden keşif yapılır. Ve gerekli bilgi ve teknikler sizlere anlatılır taşıma günü belirlendiğinde sonra sözleşme imzalanır. Daha sonra taşıma günü için gerekli malzemeler ve araç hazırlanır taşıma günü eksiksiz  bir şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte taşımanızı sağlamaktayız.

Kurtuluş nakliyeci telefonu firmamız 7/24 destek hizmeti vermekteyiz.Taşıma sırasında eşyalarınızın hasarsız ve sorunsuz bir şekilde taşınması için için uzman elemanlarımız tarafında A’dan Z’ye tüm eşyalarınızı ambalajlama & paketleme yapılır ve mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafında titiz bir şekilde  yapılmaktadır.Taşımanızı sağlık ve güvenli bir şekilde eski eviniz de alıp yeni evinize taşıyarak isteğiniz üzere yerleştirip sizlere teslim etmekteyiz.

İLETİŞİM: 0532 120 63 78