Maslak Nakliyeci

Nakliye hizmetlerimiz uygun fiyatlarla %20 varan indirimlerle sürdürmekteyiz. Maslak nakliye Firmamız her zaman garantili ve güvenli hizmet ile eşyalarınız taşımaktayız. Evden eve nakliyat işlerinde her daim üstün başarı elde etmekte olup ve gereç her gün işimizi daha iyi bir şekilde yaparak geniş bir müşteri kitlesi elde etmekteyiz.

Maslak Evden Eve Nakliyeci

Ev eşyalarınızı uzman elemanlarımız tarafında titiz bir şekilde taşımaktayız. Maslak uygun nakliye firmamız 15 yıldan bu yanı sigortalı hizmet vererek eşyalarınızı uygun fiyatlarla taşımaktadır. Taşınacak eşyalarınız ambalajlama yapılarak nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Mobilyalarınızın monte demonte işlemi marangozumuz tarafında yapılarak taşıma bittiğinde  kullanıma hazır hale getirerek rahat bir taşıma sağlamaktayız.

Maslak Nakliyeci

İşleri ev eşyası taşıma, ofis taşıma, koli taşıma, parça eşya taşıma, iş yeri taşıma hizmetleri sunmaktayız. Maslak nakliyat evden eve nakliyat olarak güvenli, kaliteli, sigortalı ve profesyonel hizmet vermekteyiz.7/24 destek hizmet vermekteyiz. İletişim 0532 120 63 78 numaradan gerekli detaylı bilgi alabilirsiniz.