Mecidiyeköy Nakliyat Şirketi, taşımacılıkta kurumsal isimlerin başında gelir. Her türlü eşya ait olduğu sınıfa uygun, taşıma usullerince taşınır. Eşyaların uygun taşıma usullerine göre nakledilmesi, taşıma hasarlarının da önüne geçen uygulamaların başında gelir. Taşınmalar herkes için stres yaratan konuların başında gelir. Bunun en önemli sebebi, nakliyatta olabilecek hasar riskidir. Çevreden duyulan kötü taşınma hikayeleri de hizmet almadan önce stresli durumlar yaratan unsurlardır. Nakliyatın hızlı ve hasarsız geçmesi için firmamız, önceden yaşam alanlarını ziyaret ederek, hazırlıklara başlar. Mecidiyeköy nakliye Bu sayede eşyalara uygun sayı ve özellikte koli temin edilir. Bu kolilerin yeni ve dayanıklı malzemelerden yapılması da önem taşıyan unsurlar arasındadır. Firmamız taşınma öncesinde her türlü taşıma malzemesini temin ederek, güvenli bir nakliyat sürecini hazırlar.

Mecidiyeköy  Mobilya Taşımacılığında Uzman İsimler

Mecidiyeköy evden eve nakliyatmobilya taşımacılığında uzmanlaşmış isimlerin başında gelir. Mobilyaların demonte ve monte işlemleri son derece zor ve deneyim gerektirir. Marangozluk bilgisi olmayan kişilerin bu işleri yapması son derece zordur. Firmamız marangozluk bilgisine sahip olan elemanları ile en hızlı şekilde mobilyaların demontesini yapar. Geniş hacimli olan mobilyaların demontesinin yapılmadan kapılardan çıkması bir hayli zordur. Bu türlü mobilyaların özenle sökülmesi ve taşınma sonrasında da tekrar monte edilmesi gerekir. Firmamız bu türlü işleri özenle yapan kurumsal işletmelerin başında yer alır.

Mecidiyeköy Nakliyat Şirketi

Mecidiyeköy Nakliyat firmaları olarak nakliyat araçlarımız da her türlü eşyayı rahatlıkla alacak kapasitelere sahiptir. Avizelerin sökülüp takılması için de firmamız elektrik işlerinden anlayan elemanları ile hizmet sunar. Bu türlü işler için ek ücret talep edilmez. Marangozluk işleri için de ek ücret talep edilmeyecektir. Dürüst ve kurumsal yaklaşımlarımız tercih edilme sebeplerimizdir.

Mecidiyeköy Yeterli Taşıma Aletine Sahip Olmak

Mecidiyeköy ofis taşıma yeterli sayıda taşıma malzemesi ve ekipmana sahip olan işletmelerin başında yer alırız. Deneyimli olan elemanlarımız taşıma öncesinde edindiği gözlemelere dayanarak, nakliyat günü için her türlü taşıma aletini hazır bulundurur. Yüksek katlardaki yaşam alanlarının taşınması için, asansörlü taşımacılık sistemlerine ihtiyaç bulunur. Mecidiyeköy ev nakliyesi Bu sayede dar bina girişleri ve yüksek katlardan rahatlıkla eşya taşımacılığı hizmeti sunulacaktır. Deneyimli olan elemanlarımız, taşınacak yaşam alanının genişliğine uygun sayıda görevlendirilir. İster tek odalı stüdyo daireler isterse de villa tipi yerleşim alanları olsun en hızlı şekilde taşınacaktır. Ev ve ofis taşımacılığında da firmamız önerilen işletmelerin başında gelir.

Mecidiyeköy  Zengin Araç Filosu

Mecidiyeköy eşya taşıma zengin araç filosuna sahip olan işletmelerin başında gelir. Araçlarımız, her türlü eşyayı alacak kapasitede geniş iç hacimli nakliyat araçlarıdır. Araç bakımlarımız düzenli aralıklara yapılmakta olup, nakliyat şoförlerimiz alanında uzman kişilerdir. Mecidiyeköy taşıma firmaları tarafındaki nakliyatta deneyim sahibi olan şoförlerimiz engebeli alanlarda bile aracı sarsmadan ve özenle eşya taşımacılığı yapar. Eşyaların hasar almayacak şekilde nakledilmesi için bazı büyük hacimli olanlar, araç içerisine sabitlenir. Bu sayede eşyaların hasar almadan nakliyesi sağlanır. Araçlardaki sarsıntıyı en aza indirecek olan süspansiyon bakımları da düzenli aralıklarla yapılmaktadır. Bu sayede nakliyat aracı içerisine yerleştirilen eşyalar hasar almadan ve sarsılmadan nakledilmiş olurlar. Firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile önerilen dürüst taşıma şirketlerinin başında gelir.

Mecidiyeköy Taşıma Sigortası

Mecidiyeköy uygun nakliyat olarak her eşyayı gerçek değerinde sigortalayan işletmelerin başında yer alırız. Bu sayede olabilecek en ufak çapta bir eşya hasarı bile tam değerinde ve zamanında ödenir. Eşya taşımacılığında nakliyat öncesinde yapılacak taşıma sigortası hizmet alanlara güvence veren uygulamaların başında gelir. Firmamız eşyaları, gerçek piyasa değerinde sigortalayan dürüst yaklaşımlara sahip kuruluşlardandır. Bilirkişi hizmeti ile eşyalar güncel değerinde sigortalanır. Bilirkişi ve sigorta hizmeti için ek ücret talep edilmez. Olabilecek en ufak çapta eşya hasarı bile tam değerinde ve en kısa sürede karşılanır.

Mecidiyeköy Taşıma Sözleşmesi

Mecidiyeköy Parça Eşya Taşıma  sözleşmesi ile sözlü olarak ifade edilen her hizmeti yazılı ortamda da teminat altına alır. Eşyaların miktar ve kiloları, gidilecek mesafe, taşıma ücreti ve alınan kaparo ayrıntılı şekilde sözleşmede belirtilir. Firmamızın unvan ve adres bilgileri de taşıma sözleşmesinde yer alır. Parça taşıma konusunda da firmamızdan hizmet alınabilir. Müzik aletleri, ofis eşyaları tekstil ürünleri, elektronik eşyalar gibi farklı ürün grupları özenle taşınır. Profesyonel nakliyat hizmeti için firmamızın tercih edilmesi önerilir.