Sarıyer nakliyat  evden eve nakliyat hizmetleri vererek geniş bir çevre kazanmakta olan firmamız her geçen gün son teknoloji malzemelerle eşyalarınızı uzman elemanlarımız tarafında paketlenerek taşıma hizmeti sağlamaktayız. Sizlerinde bildiğiniz gibi nakliye işi zor bir iş olduğu için işi uzmanına bırakmanız lazım bu nedenle güvenli hizmet veren firmamız eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde nakliyesini gerçekleştirmektedir.

SİGORTALI VE GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Sarıyer nakliyat işleri taşıma işleminiz de profesyonelce bir hizmet sergilemek için deneyimli elemanlarımızla her zaman hizmetiniz deyiz. Firmamız evden eve,ofis,parça eşya taşıma alanlarında hizmet vermekteyiz.Eşyalarınızın güvenli taşıma için verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti tarafında eşyalarınız keşif yapılır.Daha sonra taşıma bilgileri sizlere aktarılır ve taşıma fiyatı belirlenir, eşyalarınızın taşıma günü evden eve nakliye aracımızla ful malzemeli bir şekilde anlaştığımız saatte adreste olup eşyalarınızı ambalajlama yaparak taşımaktayız.

Ayrıca beyaz eşya ve mobilyalarınızın sökümü gideceğiniz yeni evinizde istediğiniz gibi kurulumu yaparak kullanılır hale getirerek sizlere  teslim etmekteyiz.

Sarıyer nakliyat firmaların telefonları 0533 203 47 04 veya 0541 615 47 40 telefonlarda bize ulaşa bilirsiniz.Evden eve nakliyat firmamız 7/24 destek hizmet vermektedir.