Sarıyer nakliyatçılar telefonları  0533 203 47 04 veya 0541 615 47 40  numaralı telefonlardan bize ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.Firmamız evden eve sektöründe büyük bir başarı elde ederek eşyalarınızı güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşımaktayız. Evden eve nakliyat işlemlerinizi bize bırakın uzman elemanlarımızla aynı günde nakliye ve pratik bir şekilde garantili bir hizmet vermekteyiz.

Sarıyer nakliyatçılar hizmeti Nakliye hizmeti önemli bir iş olduğun da dolayı işi uzmanına bırakmanız gerek bu nedenle evden eve taşıma işini önem vererek eşyalarınızı sigortalı ve güvenli bir şekilde taşımaktayız. Ezytrans evden eve nakliyat olarak müşteri memnuniyetine önem vererek her geçen gün işini daha profesyonelce yaparak geniş bir çevre kitlesi kazanmaktayız.

Sarıyer nakliyat şirketi taşımacılık hizmeti veren şirketimi eşyalarınızın taşınmadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyalarınızı bakılır ve fiyat belirlendikten sonra taşımanız için gerekli malzeme ve araç hazırlanır taşımı günü ve saati belirlendikten sonra taşıma günü eksiksiz bir şekilde uzman elemanlarımız eşyalarınızın tümünü paketlenerek taşımaktayız.

Ayrıca beyaz eşya ve mobilyalarınız mobilyacımız tarafında monte demonte işleri itina bir şekilde yapılmaktadır.

Ezytrans nakliyat olarak 7/24 destek hizmet vermekteyiz.