Şişli Uygun Eşya Taşıma 

Ezytrans nakliyat olarak Ev, ofis, parça eşya taşıma, yük taşıma alanın da uzman kadromuz tarafın güvenli hizmet imkanları vermekteyiz. Şişli evden eve nakliyat ile Taşımayı dert etmeyin siz arayın biz taşıyalım güvenli ve kaliteli taşıma için bizleri araya bilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız taşınacak eşyalarınızın her zaman güvenli ve kaliteli bir şekilde taşınması için profesyonel ekibimiz tarafın da A’dan Z’ye ambalajlama ve paketleme yapıldıktan sonra eşyalarınızı taşımaktayız. Şişli nakliyat Mobilyalarınızın monte demonte işlemleri marangozumuz tarafın da yapılmaktadır.

Mutfak eşyalarınızın kılmadan taşınması için ekipmanlarımız tarafında kağıtlarla veya gazeteyle sararak kolilere yerleştirmekteyiz.

Şişli Eşya Taşımacılık

Taşınacak eşyalarınızın daha kolay ve daha rahat taşınması için bizleri aramanız yeterli firmamız tarafında her zaman işinize önem veren ve eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde taşımaktayız. Evden eve nakliyat olarak bütçenize uygun şekilde taşıma imkanları vermekteyiz. Şişli nakliye ile taşınacağınız yeni evinize uygun fiyatlarla eşyalarını taşıyıp isteğiniz üzere yerleştirip ve evinizi sizlere teslim etmekteyiz.

GÜLE GÜLE OTURUN

7/24 destek hizmet vermekteyiz.

İletişim: 0532 120 63 78